1. 1.
  futboldan içinde olmasa bile hakikaten anlayan spor yazarı ama taktik açıdan zorlamamak gerek.biraz açmamız gerekirse,futbol artık oyunun kendisinden çok daha geniş bir scala ve bu adam oyunun kendisinden ziyade oyunun içinde dönen oyunların üstüne gitmeyi seviyor,nitekim başarıyorda ve onu eleştirmen yapan bu.
  gerçek bir eleştirmen...

  hıncal uluç
  12 -10 ... selmagezinir
 2. 2.
  (bkz: başarısız), (bkz: olmamış)
  6 -4 ... child
 3. 3.
  bilgisi sadece futbol ile sınırlı olmayan, hemen hemen her konuda yorum yapabilecek kalitede ve garip bir gülmesi olan, galatasaraylı gazeteci, yazar, yorumcu, güzellik yarışmalarının olmazsa olmazı...
  7 ... anthrax
 4. 4.
  90 dakika adlı programda haşmet babaoğlu, Fuat Akdağ ve mehmet demirkol'un partneridir.
  3 -1 ... anthrax
 5. 5.
  moda eleştirmeni, basketbol eleştirmeni, futbol eleştirmeni, sinema eleştirmeni, edebiyat eleştirmeni, medya eleştirmeni... (böyle gider bu). fikirlerinin çoğuna katılmasam da zevkle okuduğum bir yazardır.
  4 ... cyranox
 6. 6.
  futbol yazılarına laf yok diğer yazıları için sezen aksuya yazdırıldığını söylediği mektuba bakın dedirten hbb*
  2 ... paccino5
 7. 7.
  bos beles insan mefhumuna guzel bi ornek. her seyi bilir, ama aslinda hic bi sey bilmez. misal, italyan restaurant'inda catal ve kasigin nasil dizilecegini bilir. ama bu bilgi hic bi ise yarar mi? evet, bi sey olmadigin halde kendini bi sey zannedersin. irfan olmadan ilim, ancak gurur kaynagidir. oyle fuzuli bilgiden allah'a siginmak gerekir. iste bu gibi sebeplerle tiksindigim insandir. sahsina karsi hic bir seyim yoktur, tanimam etmem. hatta tv izliyen bi insan da olmadigim icin pek kendisini dinlemisligim yoktur. ama bu tespiti yapabilmek icin hincal'i bes dakkadan fazla dinlemek degil de baska seyler gereklidir. neyse konuyu saptirmayalim. kisaca guzel bir 'kotu ornek'. onun gibi olmayin, olmaya calismayin.
  3 -6 ... child
 8. 8.
  kardesinin adı da öcal dır.Bundan kelli milletin kafasını şişircek polemiklere pek girerlermiş.
  1 ... ratata
 9. 9.
  Futbolda yıllardır belli klişeler üzerinden yorum yapan kişi.Ben bu adamın savunma futbolunu övdügünü bir tek Besiktas'ımızın Chelsea'yi Stanford Bridge'te 2-0 yendigi maçtan sonra gördüm.Bir küçük takım 3 büyüklerden birisini yenememişse Hıncal'a sorulsa bilinki rakibin üzerine gitmemiştir,üzerine gitse kesin fark olacaktır.Demiyormu ki birisi buna ya arkadaşım adam rakibin üzerine gidebiliyor olsa ligin dibinde mi olur.
  Ayrıca son dönemde bu adamda ciddi bi şekilde Fenerbahçe rahatsızlıgı görüyorum.Ordan burdan çıkıp Fenere sallıyor.Tamam haklı oldugu konular da elbet oluyor ama bu fanatikligi yüzünden (bkz: Galatasaray) gitgide de inandırıcılıgını kaybediyor.
  4 ... alibet
 10. 10.
  bi şeyi de bilme anasını satim ya dedirten insan
  5 -1 ... registerlater
 11. hıncal uluç Başlığındaki Önemli Entry'ler