1. 1.
    haklıdır. adam gibi galatasaraylılar olmadığı sürece adam gibi galatasaraylılar da olmayacaktır.
    2 ... lan dedim noluyo
  2. 2.
    Sonuna kadar haklıdır. Benim içimden geçenleri noktasına varana kadar yazmış. ilk defa ona katılıyorum.
    2 ... gulmekicinbahanearayaninsan
  3. 3.
    Sevmediğim adamdan, beklemediğim cümleler. Uzun zamandır böyle samimi olmamıştı. Katılmasamda tebrikler hıncal abi. bu sefer hınç almak için değil, içten yazmışsın.
    ... romanticomedy
  4. 4.
    bu adam tam bir gerizekalı! gazetede okudum yazısını, eyvallah hıncal baba haklısın her şeyde ama ali sami yen demek adnan polat demek değil. adnanla yüz yüze gelmek istemiyorsan gider kapalı alttan-üstten izlerdin maçı. sen o ruhu yaşlandıkça öldürmüşsün kendi içinde, adnan'ı bahane etme boşuna!

ve artık öl, bırak lan mankenlerle takılmayı.
    2 ... manchesterunited
  5. 5.
    hıncal uluç'un evrenin askerleri olmasıdır...
    1 -2 ... bu boru baska boru
  6. 6.
    kendini üniversiteye gittiğini sanıp gerizekalılıkta son noktaya ulaşmasıdır.
    ... dogum gunu pastasinin oglu
  7. 7.
    az önce okuduğum ''siktir lan senin gibi 30 milyon insan var zaten galatasaray'lı olsaydın bırakamazdın'' dediğim yazıdır.
    -1 ... tsukiyomi
  8. 8.
    Kızılır, küsülür, protesto edilir. stada gidilmez, maçlar izlenmez. hepsi haklı tepkilerdir. galatasaray olması gereken yerde değildir. ama insan aşkını engelleyemez. sen içindeki galatasaray sevgisini istediğin zaman başlatıp istediğin zaman durdurabiliyorsan utorrent gibi; o zaman zaten hiç galatasaray'lı olamamışsın demektir.
    2 ... bokuboncuklu
  9. 9.
    son cümleye kadar katıldığım yazıdır .
    fakat tt arena yeni ali sami yen'dir,onun dışında helal olsun.
    ... cibili cittan
  10. 10.
    galatasaray taraftarını rahatlatan bir açıklamadır.
    ... ni sd