1. 1.
  insanın hıncal uluç gibi ulusal basın da saçma sapan yazılar yazarak kendini tatmin edeceğine ,sanal bir ortamda kendi yorumunu yazması daha iyidir. ayrıca hıncal uluç bunca zaman içinde yazdığı doğru birşey göstersin sonra sözlüklere mok atsın. yazacak başka bir konu bulamadı herhalde.

  düzeltme: imla
  23 -1 ... mazbut
 2. 2.
  (bkz: bir mastürbasyon aracı olarak sözlük)
  24 -1 ... duduksuzhakem
 3. 3.
  galatasaray lı olduğundan utandığımız bir kişinin boş sözleri. dediğini bizler uygulayalım. ciddiye almayalım. bizler onu okumazsak o yok aslında.
  37 -5 ... la havle vela corvette
 4. 4.
  (bkz: hıncal uluç kim lan)
  27 -2 ... fearful
 5. 5.
  yıllarca mankenleri ve gazeteyi mastürbasyon aracı olarak kullanmış birinin aslen içinde övgü yatan sözleridir. *
  haklıdır burada yazdıklarımızı başka yerde yazma imkanımız olmadığı için yazmaktayız ama yanıldığı nokta şu ki içimizden çoğu her türlü ,legal-illegal, platformda bu yazdıklarımı dile getirebilir.
  bilmesi gereken de şudur bu ülke gerçekten adam gibi bir yer olsaydı bu kadar süre kardeşleriyle beraber ülkemizin gazetelerini boş yere işgal edemezlerdi.
  (bkz: geliyorum)
  21 ... xargn
 6. 6.
  hınçal dostum bu yazıyı sana yazdım;

  80 yaşında televizyonlarda bu mastürbatörler sayesinde çıkıp 18 yaşında çıtırlarla boy göstermeyi biliyorsun ve bu yazıyı yazanlara ahlak dersi veriyorsun bu ne perhiz bu ne fülar hinçal?
  insanlar ünlü olurlar bu ne demektir;
  halka mal oldum, onların sırtında , onların kerizliğiyle para kazanıyorum zekiyim lan ben, demek midir evet demektir. biraz düşünce yetisine sahip kişilerde bunu görüp eleştiri hakkını kullanabilir mi kullanır, sen çıkar halktan beslenirsen, kimi kafası çalışanlar tarafından da kötüne pantiği yersin, yer misin evet bence yersin...

  bir de köşede yazacak bir şey bulamayıp sırf para uğruna bu gençleri eleştirmek var arkadaşım sen değil misin öğüt veren neden köşende eleştiriyorsun? bunlarda dava açıp köşenden ederlerse ne yapacaksın? giderinde yok ki vesselam..
  43 -1 ... lord lucifer
 7. 7.
  hıncal uluç, yazar değildir...
  hıncal uluç, yazmasını bilen bir yazar değildir...
  hıncal uluç, imla kurallarını bilen bir yazar değildir...
  evet belki bir gazetede köşesi olup orada bir takım şeyler karalayabilir ancak bizim saatlerimizi geçirdiğimiz sözlüklere hakaret edebilecek kadar bilgili değildir.

  o aşağıladığı sözlük formatı der ki;
  ya bir nokta koyun, ya da üç nokta koyun, iki dört altı kadar abartılı noktalar koymayın, işin özü gramere dikkat edin.

  bir de;

  --hıncal uluç'tan alıntıdır--

  bırakın etsinler ve mustafa.. gülben..

  --hıncal uluç'tan alıntıdır--

  bu ne lan? bu cümlede ne anlatmaya çalışıyorsun ki? affedersin ama s*çmışsın türkçenin içine. imla bozuk ve anlam yok bu cümlede, işin özü hatalı bir cümle bu...

  ve sen tüm bu yazım ve anlam hatalarını yaptıktan sonra kendini yazar sanıyorsun ya...

  sen yazar falan değilsin!
  45 -3 ... nefesalsamda
 8. 8.
  sana kaçtıım hıncaaal,
  http://www.medyafaresi.co...-uluca-yilin-esprisi.html
  7 -1 ... olumsuz
 9. 9.
  sözlüğün hıncal uluç' un içine nasıl da dert olduğunu göstermiştir. çok mu ağır konuştular hıncal uluç? gaz mı yaptı?
  yoksa bu gün aklına bok atacak bir yer gelmedi de bunu mu seçtin?
  sana gazetede köşe verecek kadar salakların olmasını bilmek bile üzücü biliyor musun? tek yaptığın milleti aşağılamak ha pardon bir de mankenler vardı.
  6 -1 ... this is from mathilda
 10. 10.
  insanların sözlükler hakkında ne kadar yanıldığının göstergesi. mastürbatör demiş yazarlara. ilginç.

  --spoiler--
  Böyle siteler doğru dürüst bir yerde yazma imkanı olmayan ve de böyle şeyleri, yasal kaynaklı yerlerde yazacak cesaretleri olmayan bir takım mastürbatörlerin kendi kendilerine tatmin mekanları..
  --spoiler--

  doğru dürüst bir yerde yazma imkanı demek ne oluyor ben anlamadım. tabi ki herkes gazeteci olamaz. ama düşüncelerini özgür biçimde dile getirmesi en doğal hakkıdır. bunun için de en uygun platform internet ve sözlüktür. ekşi sözlük' te veya uludağ sözlük' te hıncal uluç' tan daha iyi spor yorumlayan yazarlar mevcut. birçoğunun mesleği var. adam ne yapsın şimdi? avukatlığı bırakıp spor yazarlığına mı başlasın?

  hıncal uluç sözlük mantığını kavrayamamış bir insan olarak adını diğerlerinin (!) yanına yazdırdı. sözlük kavramını kavrayamamış olan zihniyet, hala yazarlara bok atmakla meşgul. anlayacak da gözükmüyorlar.

  --spoiler--
  Siz açmadıkça, bakmadıkça, yoktur o site.. Kendileri yazar, kendileri okur, kendileri tatmin olurlar, "Ne geçirmişim" hayalleri ile.. Hele goy goycuları da varsa..
  --spoiler--

  evet hıncal uluç hiç yapmadığı birşeyi sözlük yazarlarının üstüne atmış. şu yazdıklarına bakılırsa gülben ergen' in goygoycusu hıncal uluç oluyor. ayrıca kendisinin goygoycuları, sürekli zırvalamasını sağlıyor. merak etmeyin hıncal bey, biz bakmadıkça siz de yoksunuz. kendiniz yazar, kendiniz okur, kendiniz tatmin olursunuz, "ne geçirmişim" hayalleri ile... goygoycularınız varolduğu sürece...
  24 ... optio