1. 1.
  evdekiler yataklarında mışıl mışıl uyurken, ben yine kaçınılmaz yalnızlığımla baş başayım. bu satırları yazarken vazgeç gönül dinliyorum, neyden ve neden vazgeçmek istediğimi tam olarak bilemesem de.

  tanrının geceyi yaratma amacının tolstoylara dostoyevskilere ve daha nicelerine olanak sağlamak olduğunu biliyor muydunuz? düşünmeleri için. ben de onlar kadar olmasa da düşünüyorum işte.. şu an karadayı ıslık müziğine geçiş yaptım. hüzünlüyüm, tıpkı john coffey gibi. ve aynı onun söylediği gibi, sanki bir şeyler beynime saplanıp duruyor. tıpkı onun gibi karanlıktan korkuyorum; çünkü karanlıkta, yalnızlığı olanca kasvetiyle hissediyorum. ben artık yazamayacağım bundan sonrasını o söylesin.

  Bu dünyada öyle şeyler oluyor ki, Tanrı’nın neden izin verdiğini merak ediyorum.

  “ Yoruldum, patron.
  Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum.
  Yanımda hiç arkadaş olmamasından bıktım. Nereye gideceğimizi, nereden geldiğimizi söyleyecek biri..
  insanların birbirine kötü davranmasından bıktım.
  Her gün dünyada hissettiğim ve duyduğum acılardan bıktım.
  Çok fazla var, sanki her an için kafama cam parçaları batıyor.
  Anlıyor musun? ”

  hüzünlenmediğim tek bir lanet gece bile yoksa, ben bir mahkumum demektir. öyle çok özgürlüğüme düşkün falan olduğumdan değil de; boğuluyorum allah'ım, bu yüzdendir yakınmam.
  2 ... tutunacak dal arayan adam
 2. 2.
  Başlık sahibinin Hüzünlü ve huzursuz Ruhunun çektiği acıyı tüm kalbimle paylaşıyorum Ben de bazen Kendisinin duygularını ve düşüncelerini Paylaşıyorum Derin ve hayalci bir insan olduğumu düşünürüm hep Acaba Tanrı neden bana hayat hediyesini bahşetti hayat nasıl bir kumar bazılarımız Kralıyken bazılarımız En alt kademede insanların yaşam tarzları ve Yargıları beni utandırıyor Çoğu Cehalet içinde Yüzüyor Aptal ve ahmak yargıları var Yanlış anlamayın Cehaletin Tahsil ile eğitim öğretim düzeyi ile bir alakası kesinlikle yok tecrübe ile sabittir. Evet Bazen bana hayatın Sırf benim için tasarlanmış efsane bir simülasyon olduğu hissi geliyor Allah'tan korkmasam şu ana kadar intihar Ederdim çünkü insanlar Ve hayat Oldukça anlamsız geliyor...
  2 ... taurnil earfalas
 3. 3.
  Eğer kendisinin veya sevdiği birinin hastalığı sebep değilse boş olan insandır. Dertsizlikten dolayı saçmalıyordur. Hele sebebi aik acısı ise hiç çekilmeyecek tiptir.
  ... duzdunyaadami
 4. 4.
  sözlükte olmasa içinizi dökecek bir şey yok arkadaş dediğimiz kavram sadece telefon ve isimlerden ibaret.
  © tüm hakları yalnızlığıma aittir.
  1 ... uykusuza masallar