1. 1.
  1999 yerel seçimlerinden beri Ceyhan Belediye başkanıdır.

  (bkz: http://www.ceyhan.bel.tr/)
  1 ... gotunden entry uyduran adam
 2. 2.
  ceyhanın gelısmesını engelleyen beledıye baskanıdır. Yaptıgı tek sey parktır. Ayrıca halktan aldıgı su paralarını da basketbol takımına yagdırmaktadır.
  ... bandito01
 3. 3.
  Artik baskan degildir.
  4 -1 ... noktanin sabiti
 4. 4.
  alakasını çözemediğim bir şekilde telefonuma bayram tebrik mesajı gönderen mhp adana bbb adayı.

  Hayır adana da da değilim, orasıyla bir alakam da yok, eniştem beni niye öptü amk.
  2 ... mercurial
 5. 5.
  Adana Büyükşehir için MHP'den adaylığı kesinleşmiştir.

  Allah yardımcın olsun.
  -1 ... baytarafli
 6. 6.
  ceyhan da bayagidir belediye baskanligi yapmistir.ceyhan cokcapinar koyundendir.ceyhan a fazla bir hizmeti olmamistir.simdi adana bb mhp adayidir.
  1 ... coraje
 7. 7.
  yumurtalık anketinde adana bb için çıkan adaydır. merkezde de tahminler bu yöndedir. "adanaya 10 tane üniversite yapacaaaaz" gibi vaatlerle gelmektedir.

  zaten bi ske yaramaz metromuz, bize ait olduğu halde pahalıya içtiğimiz suyumuz, inşaatı muamma stadyumumuz, elimizden alınan havaalanımız varken sanırım tek eksiğimiz üniversiteydi.

  her gelen adanayı sikiyor arkadaş.
  3 ... worldisblack
 8. 8.
  twitter da sert usluplarla insanları eleştirmeye başlayan adaydır.aytaç durakla ittifak yaptıktan sonra anlaşılan fazlaca özgüven gelmiş kendisine ki artık seçmenlere şimdiden tepeden bakmaya başlamış.sandıkta tek oyumuzla hesaplaşacağız artık...
  1 ... orkino
 9. 9.
  hüseyin sözlü

  selfie konusunda uzman adana bşb olası başkanı.
  -1 ... worldisblack
 10. 10.
  Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü kimdir?
  Ceyhan'ı mahvetmiş kişinin ta kendisidir. orantısız zenginleşme, gerçekleşmeyen vaatler, yandaş-rantçı belediyecilik, zorbalık bu adamın en büyük özelliklerindendir. yolsuzluk iddiaları yerel basına defalarca konu olmuştur.bir ilçe belediye başkanı iken inanılmaz orantısız şekilde zenginleşip kendine saddam'ın sarayı gibi bir saray yaptırmıştır.
  Ceyhan'ın bozuk yollarının, yıllardır devam eden su kesintileri sorununun baş sorumlusudur. Ceyhan halkı, bu zattan kurtuldukları için bayram yapmaktalar. elinizin altında internet var. açın, araştırın, okuyun, gerçekleri görün..
  Adana halkı! zaten bir işe yaramayan metromuz, Bize ait olduğu halde pahalıya içtiğimiz suyumuz, inşaatı muamma stadyumumuz, elimizden alınan havaalanımız var.. ayrıca 20 yıldır kanımızı emenler varken.. bu adama oy verirken 2 kez düşünün. oyunuzu heba etmeyin. Yıllardır öksüz kalan Adana'nın başına ikinci Aytaç Durak'ı getirmeyin.!!
  http://www.ceyhanmavihabe...et/tr/s_detay.asp?id=1265
  http://www.ceyhanmavihabe...et/tr/s_detay.asp?id=3051
  https://eksisozluk.com/huseyin-sozlu--1168162
  2 -2 ... umutsuzvaka