1. 3253.
  Atsızın edebi yönü, kişiliği, fikirleri size üç beş beden büyük gelir sizin haddinize mi onu eleştirmek bok çukurları. Hadi ötede oynayın şimdi.
  4 -4 ... alp er tunga
 2. 3252.
  biri şuna sevabına at alsın la.
  3 -2 ... sweetmandarine
 3. 3251.
  Biri şuna sevabına at versin laa.
  3 -3 ... karton toplayan cocuk
 4. 3250.
  Atsız gibi yüce bir şahsiyetin hayatında yanlış bulamadıkları için açık bulamadıkları için kalemle de yenemedikleri için akılları sıra soyadı ile dalga geçen şerefsizler var. Dalga geçtikleri soyismi Atsız Hoca’nın niye seçtiğini bilmedikleri için bu andavallar dalga geçebilecek bir şey bulduklarını zAnnederler.

  Atsız beğ’in ismi size ağır gelir aç köpekler! Haddinizi bilin! Ve unutmayın ki burada Atsız hoca hakkında çirkin sözler söyleyen etnik virüsler uzak olmayan bir gelecekte hesap verecekler! O gün geldiğince “biz ezelden beri Atsızcıydık” diye yalanlar sıralamayın, hiçbir yalan sizi kurtaramayacaktır. Haddinizi bilin!

  Son sözüm ise “Vaktiyle bir Atsız varmış var olsun!”

  Edit: cahilsiniz cahil! Atsız Hoca’nın düşmanları bile Atsız Hoca’ya karşı büyük saygı gösterirdi, siz bilgisiz mahluklar olduğunuz için kimin hakkında konuştuğunuzu dahi bilmiyorsunuz.

  Edit2: üşenmeyin, burada Atsız hoca hakkında çirkin şeyler yazan itlerin diğer entrylerine bakın. Bu itlerin bir kısmının ne kadar beyinsiz boş beleş olduğunu, bir kısmının etnik virüs olduğunu, bir kısmının solçomar olduğunu göreceksiniz. Ben nazım Hikmet’in nasıl bir hain olduğunu nasıl bir dönek olduğunu delillerle yazarım kimse de cevap veremez çünkü Türkçü bireyler gerçeklerle konuşur. Bunlar ise boş boş atıp tutuyor, neyse ben de bunların anladığı dilden bunların başlıklarına yazayım.
  4 -6 ... rizedentrabzonayuzenkurbanlik
 5. 3249.
  Çok güzel tek bir sözü var. Tamamen katılıyorum kendisine.
  1 ... erecto hz
 6. 3248.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2130830/+
  1 -6 ... sezer alvuroglu
 7. 3247.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2130829/+
  4 -5 ... peacekeeper
 8. 3246.
  Böyle bir adam geleceğine, Ankara'nın ortasına atom bombası düşseydi Türkiye'ye daha az zarar gelirdi.
  ... nelsonm
 9. 3245.
  son bilge Türkçüdür.
  vatansızlar ve hainler sevmez.
  ... asiay
 10. 3244.
  Beyler tamam vurmayın öldüm. Fikirlerim hala aynı ama. Bir de şu kafatası linki dursun o olay yanlış biliniyor.
  -2 ... skrtyyu