1. 1.
  1940'larda turkiye'de yukselmeye baslayan asiri milliyetci akimin en meshur isimlerindendir. onlar da bir ruzgardi geldi gecti. kimbilir hangi siyasi organizasyonlarin gazina geldiler.
  bi de soyadlardan yola cikarak (bkz: malcolm x).
  43 -101 ... child
 2. 2.
  islamiyetin nasıl bir din olduğu önemli değildir türklerin işine yarayacak mı yaramayacak mı onu sorgulamamız gerekir diyen turancı,kafatasçı yazar..
  59 -73 ... rasko
 3. 3.
  türk ırkı dışında diğer ırklara ve türkiye içindeki başka bir etnik kimliğe sahip insanlara aşalayarak bakan ve en üstün ırk olduğunu iddia eden bir taraftarları vardır.sitesine girildiğinde ilk bakışta anlaşılır zaten.Bilinçsizce bazı kesimlere saldırmışlar örnekleri için :

  http://turkcu.org/forum/viewthread.php?tid=9208

  http://turkcu.org/forum/viewthread.php?tid=9107

  ayrıca oldukça karışık bir etnik yapıya sahip doğu karadeniz halkını sahiplenerek büyük bölümünün safkan türk olduğunu iddia etmesi çok şaşırtıcı...
  24 -26 ... la merde
 4. 4.
  oğlu yağmura yazdığı vasiyetinde şunları söylemiştir:

  Oğlum Yağmur,
  Bugün tam birbuçuk yaşındasın. Vasiyetimi bitirdim, kapatıyorum. Sana bir resmimi yadigar olarak bırakıyorum. Öğütlerimi iyi tut, iyi bir Türk ol. Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır.

  Ruslar, Çinliler Acemler, Yunanlar tarihi düşmanımızdır.

  Bulgarlar, Almanlar, italyanlar, ingilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, ispanyollar, Portekizler, Domenler yeni düşmanımızdır.Japonlar, Afganlar ve Amerikalılar yarınki düşmanlarımızdır.

  Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürciler, Çeçenler içerideki düşmanlarımızdır.

  Bu kadar çok düşmanla çarpışmak için iyi hazırlanmalı.

  Tanrı yadımcın olsun.
  83 -34 ... palta
 5. 5.
  italyan faşizmine sempati duyulduğu, Alman nazizmine methiyeler yazıldığı, Rus komünizmine kur yapıldığı bir dönemde ortaya koyduğu Türkçü mücadele ile bir kahramanlık destanı yaratan Hüseyin Nihal ATSIZ, mahkemeler, tabutluklar, zındanlar, sürgünler ve mahrumiyetlerin süslediği âbidevî hayatıyla yakın çağın Türkçülük tarihinde bir Ulu Türk Bilgesi olarak yarınki Türk nesillerinin sonsuza uzanan yollarını aydınlatacaktır. Her nesil O'nda; heyecanının, coşkunluğunun, düşüncesinin terennümünü bulacak ve Türk'ün meselelerine Türk gözüyle bakışın metodunu öğrenecektir. Türk Milleti, O'nun Türklüğe adanan yetmiş yıllık hayatında, kahramanlık ile feragatın yüce ve ölümsüz tablosunu seyredecektir...

  Şuna eminiz ki, Türklüğün ölümsüz efsanesi ATSIZ ATA, şimdi Tanrı Dağı'nda, Türk Atalarının kutlu tinlerinin toplandığı Tanrıkut otağında, çok sevdiği Kür Şad ile beraber Türk Elleri'ni izleyerek bütün Türklerin Bozkurt başlı sancak altında birleşeceği günü bekliyor...
  95 -54 ... palta
 6. 6.
  hakkinda bi siktir git denilecek kadar sacma entryler girilen turk,yazar. oyle bir ortam olusmus ki sozluktemiyiz yoksa parti binasinda mi belli degildir.
  30 -19 ... antistar
 7. 7.
  hayati komplo teorilerinin icinde gecmistir. ilkokul daki cocuklara ogretmenlerinden beden derslerinde ata binmeyi ve cirit atmayi ogretmelerini istemis kımız icmelerini soylemistir. yaziktir gunahtir. hafifden mala baglamistir.
  36 -33 ... spiritualized
 8. 8.
  (bkz: atatürk milliyetçiliği)
  13 -14 ... pilotmont
 9. 9.
  bir türk büyüğü...
  58 -61 ... shalamar
 10. 10.
  fikirlerine kısmen* katıldığım önemli bir insan.türk olan ve türklüğüyle gurur duyan bir insan.şu başımıza gelenler hep bunu yapmadığımız için gelmiyor mu?**
  46 -32 ... disco inferno
 11. hüseyin nihal atsız Başlığındaki Önemli Entry'ler