1. 1.
  dersime girmemesine ragmen gömlegim dışarda diye koridorda bi kaç kez pis bakışlarına maruz kaldıgım idealist biyoloji hocası.
  ... hemoglobin
 2. 2.
  bir tmci olarak milli güvenlik dersime girmiştir.. evet bu bay, tüm tmcilerin mfcilere 'naber lan yırttık dilmenliden' şeklindeki repliklerini kursaklarında bırakmıştır..her salı harkulade (!) dakikalar yaşanmıştır ve ilginç bir şekilde sözlüsüne kalkmayan ender öğrencilerden biri olmuşumdur..
  ayrıca sayesinde çok sağlam bir milli güvenlik bilgisine sahibim..

  tuesdays with morrie..
  ... tombolo
 3. 3.
  ial'nin efsanevi biyoloji ögretmenidir. cok yaratıcı esprileri vardır. esprilerini yapmak için 10 dakika zemin hazırlar ve 5 dakikada da espriyi yapar. tüm sınıf dumur olur. cok güzel kalp, böbrek vs cizer tahtaya.. o kadar güzel cizer ki silmeye kıyamazsınız. Bir sene boyunca sınıfımıza geldiginde buraya gelirken bir ses duyuyorum hep ''fısss'' diyen hocadır. burada ne kadar bos oldugumuzu kastetmektedir.
  girdigi sınavlarda sınıftaki herkesin yerini hallac pamugu gibi degistirir.44 69 ve 84 ü cok sever. 70 in altında kalanlara baklava aldırtır. o haric tüm sınıf afiyetle yer.gömlek, kravat ve hırka takıntısı vardır. eger sizi koridorda gömlegi dısarda görürse okulumuzun mis kokulu tuvaletlerine yollar. türkcemizede yeni kelimeler katmıstır. mümkünsüzdür gibi.
  prensiplerinden ödün vermeyen harika insan..bu sene emekli olmustur.
  ... ahbucag08
 4. 4.
  Tarafınca kırmızı polar hırkayla yakalandığım ve 'kızarmışın hayırdır?' lafını ye diğim öğretmendir. Lise 1 de dersime girmişti ve sözlüme bir yüz verse 5 düşecekti. Tabiki vermedi. Bu yıl emekli oldu kendileri ve herkes gayet rahat ama özlüyoruz kendilerini...
  ... niddhog
 5. 5.
  4 sene boyunca dersime hiç girmemiş, buna sevinmek yerine aksine eksikliğini fazlasıyla hissettiğim harika biyoloji hocası kendisi.
  ... karmacoma