1. 1.
  Sırf onun döneminde gelen yatırımlarla bayrampaşa'da emlak piyasası kendini 4'e, 5'e katlamıştır. Eksiklikleri olsada, hizmet için bahane arayan bir yapısı vardır. Belediyeciliğin saygın örneklerindendir. Sayesinde yıllardır bayrampaşa gibi bir yer konser rekorları kırmaktadır, halk mutludur ve eğer belediye seçimlerine kadar bayrampaşa'da kalırsam akp'ye oy vermemmi sağlayacak yegane insandır.

  (bkz: yiğidi öldür hakkını yeme) *
  2 -2 ... hewit
 2. 2.
  bu adamın adını ne zaman duysam mc donald's gelir aklıma. yeni bir menü ismi gibi. hüseyin burger, big king hüs.
  1 ... gotik gotu
 3. 3.
  yeşillik alanı yıkıp döküp yaptırdığı parkada ve kurban plazayla çok prim yapıp bayrampaşalı'nın gönlünü kazanan, bu yüzden de yerel seçimlerde tekrar seçilecek olan belediye başkanı.
  1 -1 ... grungy
 4. 4.
  önumuzdeki donem aday olmayacak olan eski din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni ve bayrampaşa belediye başkanı.
  ... serander
 5. 5.
  Şu aralar kafasına taş düştüğünden olsa gerek bayrampaşa daki kaldırımları söküp yenisini yapmayan, insanları çamur deryasında bırakan, akp nin bayrampaşa belediye başkanı/ve yeni dönem adayı.

  ek: seçimden hemen önce ortalığı toplamıştır.
  -1 ... hewit
 6. 6.
  29 mart 2009 yerel seçimleri ak parti bayrampaşa belediye başkan adayı. kaldırımların bazılarını kafasına taş düştüğünden değil şikayet ve istek üzerine yenileyen belediyenin başkanıdır kendisi. bayrampaşa'ya yaptığı hizmetler fil ile bit'in kıyaslanmasıyla elde edilecek fark kadar büyüktür ve ne yazık ki günümüz siyasi koşulları bile bu gerçekleri bazılarına söyletememektedir.
  -2 ... eleanor
 7. 7.
  Halkbank genel müdürünün ifadesinde adı geçen istanbul Milletvekilidir. Tabi şahsen bir şey geçmiyor, sanırım oğlu üzerinden gidiyor ifade...

  http://sozcu.com.tr/2013/...n-aslanin-ifadesi-428282/

  Edit: Haber linki eklendi.
  1 ... fiililivata
 8. 8.
  peynir ekmek ister gibi 4.5 milyon doları geri istemiş olan akp'li vekil.
  (bkz: savcılığın el koyduğu parayı geri isteyen akp li)
  1 ... protest sanayici
 9. 9.
  eski bayrampaşa belediye başkanı olan akpli vekil. adının verildiği bir adet lise bayrampaşada bulunmaktadır. okula az da olsa yardım ettiğini düşünmekteyim. çünkü küçük de olsa eli yüzü düzgün bir okul kendisi.
  ... heterojen sivi sabun
 10. 10.
  yolsuzluk operasyonunda savcılıkça el konulan 4.5 milyon doların bağış olduğunu belirterek parayı isteyen akp'li.
  ... dennishan