bugün

mevcut diyarbakır valisi, lakin durup duruken kahretti 8 ekim 2007 akşamı kanal d haber izleyenleri
(bkz: diyarbakir valisinin sehit cenazesindeki konusmasi)
gelecekte istanbul valiliğine atanması beklenen kişi. eğer böyle birşey olursa gelen gideni aratır moduna girmemiz işten bile değil.
(bkz: hüseyin avni danyal)
an itibari ile istanbul un yeni valisidir.
yeni istanbul valisi. piyangodan çıktı heralde, göreceğiz bakalım..
bugün yeni eğitim öğretim yılının açılışı dolayısıyla esenler de bi okula giden vali konuşması sırasında bayılan bir öğrenciye saçma sapan müdahale eden ve kapının önündeki ambulansa götürmeyen görevlilere konuşmasını yarım bırakıp iyi bir ayar vermiştir. ağzına yüreğine sağlıktır. ülkemizde böyle insani vasıfları taşıyan yöneticilerin artmasını dilediğim validir.
http://www.galatasaray.org/kulup/haber/9244.php

galatasaray spor kulübü'nü ziyaret etmiş.

--spoiler--
yeni stadyumun da bu manada hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. hem galatasaray’ımıza hem de tüm futbol camiasına. çünkü orada sadece galatasaray spor kulübü değil, başka kulüplerimizin taraftarları da gelip, aynı heyecanı ve keyfi yaşayacaklar.
--spoiler--

''bunun nesine kıllandın lan?'' diyebilirsiniz.

deplasman seyircisinden bahsetse, amenna.

inönü stadı'nın yıkımından sonrası için benim burnuma kötü kokular geliyor. bu adam bile böyle konuştuysa bu işte iş var.

yani;

her boktan kıllanır hale geldik. mevcut hükümet'in her adamı, ali sami yen arena'dan bahsederken ''bu işin ucunda ne var?'' demekten alamıyorum kendimi.

ben mabed'de çok mutluydum.

ayrıca; (bkz: #10642650)

haksız değilim hani.

düzenleme:

bir yani daha:

''yeni stat yapıyoruz.'' dediler. uğruna bıraktık* mabed'i. yar olmaz, olamaz ali sami yen arena kimseye.
lan bu adam ben bağcılarda ilkokul okurken kaymakamdı. Okul gezi düzenlemişti bunun makamına. 5-10 kişi girdik odasına oturduk falan. Adam vali oldu unuttu bizi. iyi yaptı.
Esenyurt'ta 11 işçinin öldüğü çadır yangınıyla ilgili olarak incelemelerin sürdüğünü belirterek "Yangının çıkış nedenine ilişkin net ulaşmış olduğumuz herhangi bir bulgu yok" demiş istanbul valisi.
görsel
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.