bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    atama bekleyen öğretmen adaylarının her gün tv de açıklama beklediği,milli eğitim bakanı.
    2 ... kısmetsiz
  2. 2.
    dinlerken şaşkınlık dehlizlerinde kaybolduğum yüce insan. bir de aklıma yüce divan diye bir şey vardı ne oldu ona sorusu geliveriyor.
    5 -2 ... waldorf
  3. 3.
    öğretmenler gününde, çalışmıyorlar diyerek halkı öğretmene düşman eden ama takip eden iki günde eğitim emekçilerinin tokadını ankara'nın göbeğinde yiyerek kuyruğunu kıstırıp özür mektupları yayınlayan ancak yine de uslanmayıp medyadan bas bas bağırarak öğretmen ek ders ücretini 10 milyon yaptık deyip zihin bulandırdıktan sonra aylarca havaya bakıp ıslık çalan poli(çok)tika(yüz)cı modeli.
    7 -3 ... erich_from_istanbul
  4. 4.
    türkiyeye gelmiş en iyi milli eğitim bakanlarından biridir. yaptığı her işe maydanoz olanların sebebiyet verdiği türlü sıkıntılarla da boğuşmasını bilen istanbul üniversitesi mezunu.

ak parti van milletvekili.
    3 -19 ... brhmbl
  5. 5.
    memleket milliyetçiliği yapan, her atanacak öğretmene ya van yada işssizlik iması yapan bakandır. sadece bakar.
    6 -2 ... kahroldüşmanalsanabomba
  6. 6.
    gerçek anlamda bakan ünvanını hak etmiş kişidir . aha bu da kanıtı ;

http://www.magazinkeyfi.c...ter.asp?id=131&kat=20
    5 -2 ... peter tırpan
  7. 7.
    imam hatiplileri üniversiteye sokmak için yemedigi halt kalmayan milli egitim bakanı
    5 -3 ... sanchooo
  8. 8.
    Türk milli eğitimini imamlaştırma operasyonunu, Milli eğitim müdürlerinden öğretmenlere kadar her kademeye imam Hatip mezunları atayarak başlatan, Milli eğitim politikasını baltalar cinsten bir hükümet politikası izleyen, istiklal marşımızı bile doğru okumaktan yoksun olan Akp'li bakan.
    5 -2 ... sulh
  9. 9.
    -öğretmenler haftada iki gün çalışıyor
    -öğretmen öğretmenle evlensin.
    -öğretmenler bir sürüyü bile yönetemeyecek durumda.

gibi cümleleri sarfetmiş bi adamdır. *
    5 ... commodore64
  10. 10.
    (bkz: çeliğe su vermek)
    1 ... rweasley