1. 1.
  hürriyet gazetesinin bayram promosyonudur. bayram boyunca hürriyet gazetesi ile birlikte her gün l-manyak dağıtılacaktır. ilginç...

  http://www.hurriyet.com.t....asp?gid=229&sz=63520
  ... protest sanayici
 2. 2.
  aslında hürriyet'in tayyip erdoğan hazretlerine verdiği muhte$em ayar.

  zamanında hiç beklemedik bir ayar da türban konusunda yanında destek olacak gibi gözüken mhp'den yemi$tir. sonra da sıçtığı bok ile oynamak zorunda kaldıydı. bak ba$larına ne i$ler açılmı$tı adamların türban davasına kapatılma davaları ayyuka çıktıydı. bahçeli'den hiç beklemezdim. bu da böyle bir anımdır.

  edit: noldu lan bi tarafınıza mı kaçtı gerçekler acıdır azizim. sen bas eksiye. dinsizin hakkından imansız ilelebet gelcektir.
  5 -4 ... bodrumtorbası
 3. 3.
  sanki l-manyak, bir karagöz hacivat gibi bayram eğlencesiymiş mesajı veren promosyon. (kurdugum cümleye gel cay demle)

  bana göre hava çok hoş, bir aralar l-manyak hastasıydım, deli cevat'tır, robinson'dur, zican adam'dir, zikacu'dur hepsinin tek tek hastasıydım. sonra dağıldılar bildiğim kadarıyla ben de bırakmıştım takip etmeyi. bakalım şimdi hurriyet sayesinde nostalji yapmış olacağız.
  1 ... chanson de roland
 4. 4.
  voltran olma çabasıdır. çabadır.
  1 -1 ... yavuzum
 5. 5.
  iyi hoş güzel de aga bir sormacam var?

  düne kadar aydın doğan'ı kare kare eleştiren, yeni harman gibi dergilerinde sayfa sayfa yazılar yazıp azına s*ıçan l manyak yazarları değil miydi? bugun ne oldu ki, nasıl bir birliktelik içine girdinizki bir zamanlar aydın doğan gazetelerini boykot eden siz l manyak yazarları bu gazeteye traj desteği veriyorsunuz?

  dünün peşkeşçi dedikleimizi bugunün aydın geçinmeye çalışanlarını l manyak da destekliyorsa vay halimize sayın seyirciler.

  zaruri tanım; göt olmak.
  3 ... orta boylum az yazmalim
 6. 6.
  Bayram süresince verilecek olan l manyak dergilerinin kapağına bakınca elde kalmış önceki l manyak dergileri yerine bayram şekeri tadında siparişle yaptırılmış dergilerin dağıtılacağı anlaşılan promosyondur.

  internete bile sansür uygulanan bu çağda türk aile yapısı küfür içeren l manyak dergilerini hazmedemez değil mi? Sahi türk halkı da hiç küfür etmez, porno izlemez, sözlük okumaz değil mi?
  1 -1 ... sanandreas
 7. 7.
  içinde, ezik şarkıcı altuğ, zıçan adam gibi ünlü isimler için
  "seksi fotoğrafları için sayfayı çeviriniz" gibi ibareler olacak mı merak konusudur.
  ... filozofil
 8. 8.
  (bkz: körler sağırlar birbirini ağırlar)
  ... onurude
 9. 9.
  aydın doğan'ın promosyon hesabı karalama çabası olabilir, içinde rte karükatürleri cirit atarsa şaşmayın. işin kötüsü l-manyak dergisinin bu işe alet olmasının verdiği üzüntüdür.
  ... eses taraftari porsuk canavari
 10. 10.
  (bkz: dostum l-manyak demişsin ama bu dört sayfa)
  1 ... tabutta yarim vole