1. 1.
    bir güruha verilen medyatik addır. gazetenin profilini çıkarmak okuyucu profili için de kafidir. muhteviyatında cümle kurma yeteneksizlerinin sokak ağzıyla yorum yapan kişilerin olduğu yerdir. özellikle siyasi konularda tam bir ağız birliği acziyetleri vardır. hürriyet gazetesine helal olsun nasıl da denk getirdin bu kadar tek sesli bremen mızıkacılarını diyesi gelir insanın. vur, kır, öldür edebiyatının yanında içi boş vatan millet edebiyatını bu kadar güzel icra edebilen bir grup daha yoktur. tahminimce orada yazanların yarısı ertugrul özkök ün akrabalarıdır. diğer yarısı da askerdir. ya da tek bir kalemden sokak ağzıyla yazılır..
    (bkz: okuyucu yorumları)
    2 -1 ... sonrabirgun
  2. 2.
    Apartman kapıcısına söz dinletemeyen adamların, devlet yetkililerine "bunu şöyle değil de böyle yap" şeklinde nasihatler verdikleri yorumlardır.
    4 -1 ... numune
  3. 3.
    haber : Henry'nin evliliğini cep mesajı bitirdi

yorumlar : Kazım Gürsoy (kgursoy61 tüm yorumları) 16.07.2007 09:06:00
    Büyük paralara transfer olmuşsun ama iyi bir eş ve baba olamamışın evli insanlar biraz dikkatli olmalı ve sorumluluğunu bilmeli ailene dön

ozgur mulazimoglu (mulaziminsayfasi tüm yorumları) 16.07.2007 11:46:38
    henry nin kazım gürsoyu dinleyeceğini sanmam

saim kanat (tüm yorumları) 16.07.2007 10:31:23
    Henry seni çok sever ve takdirde ederim.Ama bunu sana hiç
    yakıştırmadım.Meğer yere bakan yürek yakanmışsın.Bir daha
    yapma.Sana bir baba tavsiyesi.Git eşinin gönlünü al.Hemen barış emi.Gerçi sana olan hayranlığım ayrı bir konu.Seni öpüyorum.Mutluluk haberlerini bekliyorum

http://www.hurriyet.com.t...utbol/6898233.asp?gid=180
    4 ... th0r
  4. 4.
    hepsinin tespit edilip, toplanıp dünya dışına gönderilmesi gerek. bunlar nedir ya!
    2 ... ulyssesindublin
  5. 5.
    ''eskiden yani 1975 te iyi solcuydum.ama devamlı dinlere hakaret, tanrının yokluğu gibi kavramlar veriliyordu. soğudum ve milletin dinine ,vatanına ve bayrağına sahip çıkan gorüşü benimsedim. bunlar insanların ibadetine karşı çıktıkça boyle yok olmaya mahkumdurlar. ''

(bkz: woo hooo)
    1 -1 ... zirvanindaniskasi
  6. 6.
    haber britney spears'la ilgili. sadece üstünü giymiş, alta birşey giymeden sokağa öyle çıkmış filan. okurun yorumu gayet basit: yanıyor, nasıl giyinsin!
    5 ... nikim yok benim
  7. 7.
    hurriyet'in 25 eylul 2007 tarihli gazetesinden ;

haber :
    hızlı tren'in fiyatını yolcular belirleyecek falan falan..

super eli açık yorumcu ;
    benden 2.5 ytl çalı$ır ba$ka da zınnık cıkmaz.
    3 ... amaaslihepiyiydi
  8. 8.
    okur - yazar oranı mı önemli başka değerler mi diye sorgulamama sebep olan insancıklar.
    1 ... brunglace
  9. 9.
    kesinlikle yazarları tanışmak istediğim yorumlardır. doktora tezimi onlar üzerinde yapmak istiyorum.
    1 ... mailbuyukerman
  10. 10.
    hurriyet gazetesinin kalite(sizliği) ile kıyaslayınca çok da neden böyle olduğuna kafa yorulmaması gereken yorumcu güruhu.
    ... parsomen