1. 1.
  kanaltürk'ten trt haber'e transfer olan ve trt haber'de şu aralar 45 dakika adlı programı sunan spiker.
  2 ... moro
 2. 2.
  öğlen trt haber'de 45 dakika adlı programın spikeri.biraz tarafsız olmaya çalışmalı bence.çok belli ediyor tarafını.ayrıca şirinliği de dikkat çeken ayrı bir nokta.
  1 ... birinci tekil sahis
 3. 3.
  el sallayarak haber programı bitiren sevimli insan. eli salladıktan sonra da 'ay naptım ben' bakışı atarak alt dudağını ısırıyor. rol kesmiyorsa gerçekten böyle heyecanlı biriyse türk televizyonları yeni yıldızını kazanıyor.
  2 ... dudullulu barok besteci
 4. 4.
  banu güven'le alakası olmayan sunucudur.

  banu güven'in yapmacık ve kasıntı tutumundan çok uzak bir tarzı vardır.

  ama o tarzda fazla serbesttir.
  ne zaman ekranda denk gelsem. hep kendinin konuştuğunu konuklara söz vermediğine şahit oluyorum.

  yani bir soru soracak 10 dakika yorum yapıyor eveliyor geveliyor tam sözü karşıdaki konuğa bıraktı diyorsunuzu nefeslenip yola devam ediyor.

  hani ilk okulda sınıfın çok konuşan kızları vardır. öğretmene şirinlik yapan, yerli yersiz parmak kaldırıp sürekli konuşmak için çırpınan, çok bilmiş bir eda takınıp ota çöpe yorum yapan tipler vardır.

  işte o tiplerden birisinin büyümüş halidir bu hanım.

  kendisine tavsiyem odur ki; konuk falan almasın, kendi yazıp kendi oynasın.. hem nefessiz de kalmaz..
  3 -1 ... balyancho
 5. 5.
  şu anda trt'de yayınlanan 45 dakika adlı programın sunucusu olan kişi. aslen Cizre'li olan hülya Hökenek bir ara haber7'de de görev almıştır. sempatik hareketleri ve diksiyonu sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilmiştir.

  dinledikçe insanın dinleyesi geliyor yahu.......
  3 -2 ... orikor
 6. 6.
  ciddi şekilde banu güven kokan sunucu. önceden öyle gelimoyordu ama biraz daha dikkatli izleyince bu korkunç taklit, insanın önüne çıkıyor maalesef..
  2 -2 ... balyancho
 7. 7.
  (bkz: 10784463)
  ... jack sawyer
 8. 8.
  (bkz: yamuk)
  1 -1 ... mostrom
 9. 9.
  sempatik gelen, ses tonu etkileyici, hoş bir hanım. "uzaktan çıtır" lardan. yakın çekimde çok da güzel olmadığını anlıyorsunuz. ama banu güven den en büyük farkı: banu güven ıııı layıp, eveleyip geveleyip saçma sapan bir soru sorarken bu hanım çoğunlukla iyi sorular çıkarabilmektedir. bu da benim şahsi fikrimdir. amen.
  2 -1 ... sucteorisi
 10. 10.
  spiker olarak değilde programcı olarak değerlendirilince başarılı olduğunu ve yüksek dozda cazibeli geldiğini düşündüğüm kişi.
  2 -1 ... chronicle