bugün

5 li müteahhit çetesi buna izin verir mi?
Türkiye 5 dakikalığına dahi CHP ve benzerlerine bırakılamayacak kadar değerli olması yetmezmi.
birincisi hesaba çekilme korkusu ikincisi gelen iktidarın yaptıkları büyük vurgunları birer birer ifşa edecek olmasıdır. bak mansur yavaş göreve geldi kalem kalem melih gökçeğin sattığı yerleri yaptığı israfı ortaya döktü. şimdi kendi kanalında ayda 1 sefer insan içerisine çıkabiliyor ancak. evvelden böyle miydi ? imamoğlu da yaptı ama adamlar öyle algı kastılar ki akp seçmeni de ayakta uyumaya dünden razı istanbulu yıllardır nasıl sömürdüklerini görmek istemediler bir türlü.

ancak iktidar en tepeden değişirse çarşı büyük karışacak. tıpkı feto olayındaki gibi büyük satışlar dönecek. bugün akp yi emikleyen medya kendi kellelerini kurtarabilmek adına bir anda dönecek. hükümetin milletvekilleri "vallahi ben yapmadım ahmet yaptı mehmet yaptı" diye birbirini ifşa edecek, suçlayacak. sen olsan istifa falan eder misin ? veya seçim olsun ister misin. damat aylardır ortada yok muhtemelen yurt dışında gerekli ayarlamaları yapıyordur. 2023 de rte seçimi kazanamasın çok büyük şenlik çıkacak bekle ve gör. o yüzden zaten sabah kalkıyor kılışdar akşam yatıyor kılışdar diye sayıklıyor. korku bulutları dağları aştı.
Ortalığı ite çakalamı bırakacaklar.
Yargılanacaklar da ondan.

Enteresan.
Gitsede değişen bir şey olmicak, yine pahalılık devam edecek, dünyada enerji petrol ürünleri, ham madde sürekli artıyor bunları yine dolarla alacaz. Girdiler yüksek olup ülkede halka yine yansıtacak durum böyle. Çinden aldığımız bir kimyevi ürün 6 ay önce 900 dolardı şimdi 4500 dolar. Yine sıfır araç üretiminde dünyada kıtlık devam ediyor Türkiyede 2.eller ateş pahası olmaya devam edecek. Yani CHP başa geçse 1 sene sonra hep beraber hükümet istifa diyeceğiz.
şu an yaptıklarından dolayı yargılanmayacağını garantisi verilse rte başta hepsi koşarak istifa ederler.
ancak böyle bir olay olamayacağı için istifa etmiyorlar.
Koltuk çok tatlı geliyor, ondandır. Bu ülkenin c.başkanı kendi maaşına 12.000 ytl'lik zam yapıyor, 100.000 yTL alacak aylık, neden istifa etsin ki?
bal tutan parmağını yalar gerçeği.
Bir büyük sorunsal.

Acaba sessizce bırakıp gitseniz mi?
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.