1. 1.
    Yazılım sektöründe iyi bir firma bulmak için uzun zamandır derin bir araştırma içindeydim. Birçok yazılım firması hakkında bilgi almak için web sitelerine girip çalıştıkları firmalar ya da referansları ile alakalı birçok konuya göz attım. Yaptığım bu araştırmalar çoğu yazılım firmasının yaptıkları işin gerçek olmadığı ve tamamen insanları dolandırmak için bu siteleri açtıklarını gördüm. Bu tarz dolandırıcı firmalar sizden nasıl bir yazılım beklentiniz olduğu hakkında sorular sorup kapora veya önden ödeme isterler. Bunuda bazı ağır masraflarımız olacak bahanesiyle sunarlar. Bu tarz sitelere kesinlikle güvenmeyin. Uzun uğraşlarım sonucunda güvendiğim bir kaç arkadaşımın tavsiyesi ile işinin hakkını veren iyi yazılım yapan bir firma buldum. Firmanın ismi Hükümdar bilişim ve işlerini oldukça iyi bir şekilde yerine getiriyorlar. Öncelikle bu firma hakkında iyi bir araştırma yapmam gerekiyordu. Yaptığım araştırmalar ve Hükümdar Yazılım firmasının referanslarını görünce bu firmayla iş yapılabileceğini anladım. Daha sonra istediğim web dizayn çalışmaları ile alakalı şirketin yetkilileri ile konuştım. Web tasarım modelleri oldukça profesyonel olan bu firmaya web sitemdeki eksikleri giderip iyi bir hale getirmek için tasarım yapmalarını istedim. Yaptıkları çalışma için istedikleri fiyat oldukça makul geldi. Sitemi geri aldığımda o site benim sitem değil ve yeni satın alınmış profesyonel bir site gibiydi. Bu çalışmalarından oldukça etkilendim ve bu firma ile hala yazılım ve web tasarım konusunda çalışmalara devam ediyorum.
    ... ismimeful