bugün

sahtekar bir kürtçü olduğunu kanıtlayan durumdur.
(img:#325817)
yeni chp'nin eskiyi aratan halleridir.
türkçe bilmeyen yazarlar tarafından eleştirilen adam.
(bkz: bi siktir gidip çay koyun)
sürekli bahsettiği gençlerin eylemi olmasından olabilir. yazık, sana oy verene de yazık. allah bu zihnyeti bildiği gibi yapsın.
adamın söylediklerini götüyle dinleyen insansı iddiası.
sevinme mi yoksa yaşanan olayı yerme manasında mı kullanılmış o ve nihayet sözcüğü tam bir anlam çıkmamakta aslında. nereye çeksen gider bir ifade olmuş. yok hakikaten ve nihayet savcıdan kurtulduk gibi bir anlamda söylendiyse şırıngayı alıp götten kan çekmek lazım ama ulan memleket öyle bir hale geldi ki en sonunda bu da oldu gibi bir manada söylendiyse adam haklı. bilemiyorum karışık bir durum.
başka biri değil de neden bu insanın böyle karışık, kimlerine göre anlaşılmamış, ortada bir yorum yapması sorusuna müstehak beyanat. neyin iyi niyetindesiniz tarzı sorular sorulmalıdır bu açıklamayı hafif göstermeye çalışanlara.
aygün'ün, "Ve nihayet Ovacık Savcısı Murat Uzun başından vuruldu. (failler ve olaylar net değil) durumu ağır olan genç savcıya şifa diliyorum" sözlerinde, "nihayet" sözcüğü, terör artık savcıları vuracak düzeyde arttı anlamı çıkarılabilir. "sevinme" bunun neresinde ? "genç savcıya şifa diliyorum" sözünde sevinmenin izi var mı ? çarpıtmanın bu kadarına pes !
görsel
adam teröristlerle dağda tur atıyor, üstüne bu açıklamayı yapıyor bir de utanmadan adamı suçsuz çıkarmaya çalışanlar yok mu? yazık gerçekten yazık.