bugün

kktc'nin başbakanıdır...
edit: eksileyen arkadaş, hayirdir? değil mi yoksa? * güldürdün.
iyi politikacıların oylarını düşürmek için, seçim dönemlerinde tezgâh kurulması, karalama kampanyası yapılması, sık karşılaşılan bir durumdur. Hüseyin özgürgün'e karşı, karalama kampanyası yapılıyor bence. Başbakan olarak iyi ve karizmatik bir Başbakan. Oylarını düşürmek için, başka yerlerden saldırmaya çalışıyorlar; Sibel siber ile de seçim dönemlerinde uğraşıyorlar. Benim gözlemlerim ve hislerim kuvvetlidir; Hüseyin Özgürgün, rumların bitmeyen isteklerine karşı, ülke çıkarlarını koruyan bir başbakandır. Bunu verdiği demeçlerden de görüyoruz. Rum lider Anastasiadis "Türk askeri kıbrıs'tan gitsin; kktc, Türkiye ile bağını kaparsın." Dediğinde: "o bağ asla kopmaz" cevabını vermiş ve "anastasiadis'in sözleri, başa vuran aşırı sıcakların etkisi" diyerek son noktayı koymuştu. Bunun gibi birçok konuda doğru politika izliyor. Başbakan olarak görevini layıkıyla yapıyor. Rum yanlısı bir politika izlemiyor. O yüzden Spekülasyonlara kulak asmamak gerektiğini düşünüyorum ve seçimlerin, ülkem için hayırlı olmasını diliyorum.
boşanmış.

http://www.gazetevatan.co...m&utm_content=1128876