bugün

bariz belli olan durumdur. fenerbahçe camiasının atar damarlarından biri olan hürriyet gazetesinin galatasaray'a ve oyuncularına karşı sergilediği tutum, gazetelerin spor sayfalarından nefret ettirmiştir. galatasaray hakkında küfürlü konuşmaları ortaya çıkan birinin spor müdürü olması tam bir subjektifliktir. hürriyet gibi bir gazetenin bu denli subjektif olması ise spor haberciliğinin acınası halde olduğunu gösterir.

galatasaraylılar olarak diyoruz ki : hürriyet alma, aldırma!

arda turan'dan hürriyet gazetesinde yer alan haberle ilgili zorunlu açıklama.
http://www.galatasaray.org/kulup/haber/7128.php
(bkz: ercan saatçi)

ne bekliyorduk ki?
özellikle aziz yıldırım'ın arda'yı istemesi olayından sonra artmış çabalardır.

Messi ile röportaj yaptık, messi arda kim benim yanımda dedi dediler yalan çıktı,
merç tunca haftada iki defa arda'ya bok atmak için yırtındı(mahkemeye verilene kadar),
uydurma transfer haberleri çıkartıldı,
atletico madrid maçında ispanyol spikerin dediğini idda arda'yı türkler abartıyorlar sözü yalan çıktı.

buna heralde kuyruk acısı denilmekte. işin garip yanı meriç tunca ve ercan saatçi gibi holiganların halen gazetelerde iş bulabilmesi. Hiç kafaları basmnıyor mu merak ediyorum? türk futbolcusu ulan bu çocuk. Türkiye'de son yıllarda yetişmiş en yetenekli yıldız.

Yarın yurtdışında türkiye'yi temsil edecek gözü ile bakılan tek çocuk. insanın bok atarken hiç mi vicdanı sızlamaz? Ama bunların holiganizmi insanlıklarından ve türklüklerinden önce geliyor maalesef.
hürriyet'in spor sayfasının inci sözlük'e dönmesidir.

bir gazetenin spor servisinin başına hayatında okunacak iki satır yazı yazmamış, gazeteciliğin g'sinden haberi olmayan, tek sıfatı ertuğrul özkök'ün damadı olan birini getirirseniz böyle olur.

meriç tunca konusunu açmıyorum bile. troll'ün bile kalitelisi gerekirken böyle bir varlığa köşe verilip "yaz" denmesi türkiye'deki gazetecelikle ilgili önemli bir göstergedir.
amerika kampındaki performansını gördükten sonra artan sancılar yüzündendir. Kendi takımlarında Arda'ya alternatif bir futbolcuları olmadığı için ançak çamur atmakla yetinirler.

Oysaki güneş balçıkla sıvanmaz.