bugün

her boka karışandır. artık yetti yani!! hatta şu evlilik işlerine bile şimdidien karışmaya başladı. sinir oluyorum yaa!
cennet ayakalarının altındadır.
(bkz: anne ben ergen oldum)
(bkz: gina lynn getiren anne) *
anne sozunun kiymetini bilmeyen bir evlada sahip annedir. cunku anneler daima haklidir.*
eve geç kalındığında aramaktan, dersine çalışmassan kalıcaksın demekten bıkmayan ve ben sana dememişmiydim deyip her zamanda haklı çıkan çocuğunun hep iyiliğini düşünen annedir.*
kötü yollara bulaşma hakkımı helal etmem diyen annedir.
çocuğunu dövmedikçe, elin diline sakız olmadıkça gelen en güzel gınadır. allah başka gına vermesin.
test çözen, ps2 oynanan, sorumluluk almayı bilmeyen yaşların ortak serzenişi. zaman hızla akınca farkedilir ki gına değilmiş sadece sevgiymiş herşey.
bütün türk anaları. laftan anlamayan, aynı şeyi 4647456388 defa soran balık hafızalı bünyeler. bir gün çok fena patlanacak, ağızlarının payı verilecektir ama işte.. cennet bile bunların ayağının altında, laf da söylenmiyor, neme lazım taş oluruz filan. böyle de kutsal şeyler.
"ders çalış", "test çöz", "kalk artık o playstation'ın başından" sözlerini istemediğiniz kadar kullanan annedir.
dışarı çıkarken, eve gelmeniz için belli bir saat verip, daha sonra "geç kalma yavrum, e mi?" sözünü söyleyen anne olduğuna asla şüphe yoktur.
gınayı da çocuğunun ayaklarına kadar getiren annedir.
- yeter artık gözlerin bozulacak kalk o bilgisayarın başından !
- şu müziğin sesini kısmayı öğretemedim sana!
- çıkarken üzerine birşey al!
gibi uyarıları otomatiğe bağlamış, bizi düşünürken sıtkımızı sıyıran annedir. *
dışarı her çıkıldığında, üzerine kollu bişeyler al, hava soğuk üşürsün. lafını 19129819821 kere tekrarlayan annedir.