bugün

(bkz: aptal sarışın)

muhterem sözlük kadınları, bu entrymi sizlerin tepkisini çekeceğini, şahsıma ağiza alınmayacak küfürler edeceğinizi, ''abazan ibne, pis otuzbirci, penisi vajinaya değmemiş hıyar'' diyeceğinizi bilerek yazıyorum. anlatamam mutluluğumu, anlatamam sevincimi. kalbim uçarsa oralara bir yerlere, tutun yakalayın iyi bakın o'na.

güzellik zeka ile ters orantılıdır arkadaşlar. bir kadın ne kadar güzelse, o kadar az zeki oluyor. şimdi aptal dersem götümüze girebileceği gerekçesi ile silinebilir, ben de çaylak olabilirim. hiç gereği yok böyle şeylerin. günümüz dünyasında, çirkin kadınlar daha zeki oluyor. peki bu bilgi ne işimize yarar ? hiç bir işimize yaramaz. sen hiç ''ulan şu kadın da çok zeki, nasıl sevişirim ben bununla, nasıl pozisyonlar denerim'' diyen abazan gördün mü ? görmedin ama göreceksin. o abazan benim, hatta bir otuzbirciyim. güzel kadınlar genelde az zeki olduğundan dolayı üzerimde etki göstermezler. ben zeki kadınları düdüklemenin peşindeyim. niye ? belki düdük esnasında bir icat aklımıza gelir, bir formül buluruz, aids'e çözüm buluruz. ben bunun peşindeyim. bunu bir şekil ile anlatmak isterim. ama beceremem diye göstermeyecem. güzellik arttıkça zeka oranı düsüyor. burada bütün güzel kızlar aptaldır demek istemiyorum, haşa. ama böyle bir istatistik söz konusu. bir de şu var, zeki kadınlar çirkin odlukları halde daha az seks düşünüyorlar. sanki dünyanın en güzel kukusu onlardaymış gibi, kimseye elletmezler. ama güzel kadınlar, dünyanın en kötü kukusu kendilerindeyimis gibi hoyratça sevişir, kukularını deforme edebilirler.

saygıdeğer sözlük kadınları. bu entryimi eksileyin, ama bu sizin zeki olduğunuz gerçeğini değiştirmeyecek. dolayısı ile zeki kadınlar çirkin de olurlar, hepiniz çirkinsiniz, pis kokuyorsunuz demiyorum. zaten böyle bir şey demem, manyak mıyım ben ? ama ima edebilirim. bakın demedim.
yanlış bir genellemedir. hem güzel hem de zeki insanlar gayet mevcuttur.