bugün

görsel
Şahsımdır.

Akranlarını bırak Menopoza ramak kalan kadınların bile kıskacında olursunuz. Adım attığınız her yer ya da isminizin geçtiği her yere -sizden evvel- it gibi koşturup, çingene gibi laf atarlar.

Sizin kıskançlığınız beni daha da dirileştiriyor fakat sizin yere sarkan götünüze pek bir getirisi yok.
Ah evet tam da böyle. Harika.

Ed: bak yine teyzenin biri aşağıda başladı.
Güzelliği yüzünden işsiz kalan kadın , çevresi tarafından kıskanılan kadın.
Tavşan dağa küsmüş dağda çok da fifi ne tavşanlar geliyor bu dağlara daşlara demiş. O yüzden kamu spotumu veriyorum arkadaşlar.

(bkz: dağlara taşlara)
ilgi or.spuluğu muhtemeldir.
O da napsın memiktolarını gösterir yine malı götürür.
görsel
Güzellik yine eyvallah da bazısı hicbir sey yapmasa da bir seksi oluyor. O çok yaş.
Çok çeker yahu, öyle insanları çeker ki başa bela olurlar. Yakın arkadaşımdan idmanlıyız böyle şeylere.
çok büyük zorluk allah yardımcıları olsun.

kolay iş bulurlar, kariyerlerinde hızlı yükselirler, sosyal ortamlarda el üstünde tutulurlar, erkekler kazandıkları tüm parayı önlerine döker, ilgi ve sevgi görürler, hataları görmezden gelinir, şımarıklıklarına tahammül edilir, sadece instagrama 20 foto atsa binlerce takipçisi olur, entelektüel olarak kendilerini geliştirmeseler bile fikirleri dinlenir, sesleri duyulur, saygı görürler.

başlarına gelecek kötü olaylarda cümle alem yardımlarına koşar. bir maça bile gitseler kamera onları çeker.

Amaaa bu pembe dünyada şunu unuturlar, kimse sikmediği eşeğin önüne ot koymaz... Ve biri elbet siker. Hem mecazen hem de tam anlamıyla siker, bırakır.

allah kimseyi güzel olmakla sınamasın... yazık kimin çocuğuysa...
Gerçekten başa beladır. insana birçok kez keşke çirkin olsaydım en azından bana karşı niyetlerinin düzgün olduğunu anlardım dedirtir.
tavşan taşa sürtmüş dağı siktim demiş.
instagirllerdir. Hergün 30-35 tane hikaye paylaşırlar.Ay niye adıma fake hesap açılmış şikayet edin. Bunlardan bıktım.bari bunu çalmayın diye ara ara paylaşımlarda bulunup nasıl güzelliklerinin başa bela olduklarını bize hatırlatırlar.
güncel Önemli Başlıklar