bugün

Akıl sağlığından şüphe edilen erkektir.
daha güzelini bulan erkektir.
aç gözlü erkektir.
daha güzelini bulan erkektir.daha sonra o güzelide başka daha güzelle aldatır böyle gider bu.
sevgilisini güzel aldatan erkek.
dedelerden hoşlanan erkektir.
şaşırtıcı bi durum değildir. erkeklerin genlerinde var aldatmak, sevgilisi güzel olsun olmasın farketmez. dünyaca ünlü nice güzel kadınlar dahi aldatılmıştır. bünyem tarafından hazmedemeyeceğim durum benden çirkin bi kadınla aldatılmak. çok kızarım valla.
artık güzel gelmeyen sevgilidir.güzellik göreceli olduğundandır.*
kız güzel, çirkin farketmez eğer bir erkek sevgilisini aldatıyorsa;

1- doyumsuzdur.çapkındır ait olmak nedir bilmez. sevdiği tek bir kişi vardır o da kendidir.
2-saygısızdır; sonuçta bi şeyler yaşadığın/paylaştığın insandır aldattığın. bu yüzden hem kendisine hem karşısındakine hem de yaşanılanlara saygısızdır o erkek.
3-sevgisizdir; sevgin bitmiş olabilir fakat aldatman gerekmez, sevmiyorsan ayrılırsın arkadaş.
4-ahlaksızdır; tek gecelik de olsa, tek mesajlık da olsa bir yalan söylemiştir. yalan her türlü ilişkiyi çürüttüğü gibi ruhu da ahlakı da çürütür.

bak bana bunlarla gelmeyin.*
içindeki ibneliği farkedip değişiklik istemiş olabilir.
aldatmak bir kişilik bozukluğudur.olayın güzellikle ilgisi yoktur. (bkz: defne samyeli)
(bkz: güzel anası var ya ona güveniyor)
kızın göğüslerinin küçük olma ihtimali yüksektir.
kusura bakmasın ama biraz mal galiba.
-abi duydun mu?
-neyi lan!
-mahmut abi yengeyi aldatıyormuş.
-bana ne lan!
-tamam ya senlede bişey konuşulmuyo,tamda diyecektim ki güzel sevgilisini aldat...
-yürü git lan!ibneye bakya alla alla.
aaldattığı kız daha güzel olan erkektir.
sadece güzelliğin yetmediğini anlamıştır diyeceğim lakin aldatma kısmı sıkıntı yaratmakta. o vakit arayışta yada ahmak deyim.( çaktırmayın olm aranızda kaynmaya çalışıyorum)
yenilikçidir.
çirkin sevgilisini aldatan erkekten hiçbir farkı yoktur.
(bkz: ıslak sopayla dövülmesi gereken kişiler)
''Bukadar güzelini bulduysam daha iyisini de bulurum beee'' dediğini duyduğum, acınası erkek tipidir. ''Ruh güzelliği değil yüz güzelliği önemlidir'' tezini savunduğuda görelebilen erkektir.
hakikatten kızılcık sopasıyla dövülmesi gerekendir. inşallah huysuza çirkine düşesicesidir *
aldatılan; sevgilinin güzelliği değil kişiliğidir. bu yüzdendir ki aldatılan hatunların güzelliği; rollerin içerisinde en figuran olanlarındandır aldatılma tiyatrosunda.

(bkz: koku)
(bkz: diyalog)

edit:imla
(bkz: güzel ama sevilmeyen kız).
erkeğim diye gezinir haysiyetsiz.
(bkz: en güzel am yeni am)