bugün

(bkz: anders friden)
asker de rahat edecek, bir köşede durup siz koşun benim provam var deyip gününü gün edeceğinden şüphelendiğim kişidir.
(bkz: james blunt)
gittikleri yerde zorla şarkı türkü okutturulmak istenen erkeklerdir.
- hayride bir ses var, ibo yanında hiç!
- hayri öttür evlat!
şu fırat ın suyu...
(bkz: ahmet kaya)
Sesi güzel erkek derken ses tonu olarak mı yoksa iyi şarkı söyleyebilme yeteneği olarak mı değerlendirmemiz gerektiğini çözemediğim durumdur.

(bkz: Sezai Aydın)

edit: Telefondan Girince Aynı mesajı Birden Fazla Göndermişim farkında olmadan digerlerini sildim.
(bkz: adnan polat)*
rutkay aziz, selçuk yöntem, haluk bilginer, engin altan düzyatan, yusuf hayaloğlu, ahmet kaya.
(bkz: tom waits)
Gözlerini kapat, kafanı göğsüne yasla erkeğidir.
(bkz: genco erkal)
ah, o erkekler ki bilmezler kendilerine lutfedilen bu ayricaligin kiymetini. sesleri dinlemeyi bilen kulaklara cennet gibi gelir.

bak mesela cok guzel siir okur bunlar. o siir okur; sen dinlersin. o baskasina siirler okur; sen o siirleri dinleyip kahrolursun, icin acir. bir siiri de aklindan beni gecirerek okusaydi dersin. hep o soylesin, en cok o konussun istersin ama o seninle hic konusmaz. seni yokluguyla cezalandiran bir adam icin yapacak hicbir seyin yoktur. keske beni anlayabilseydi.
(bkz: tamer karadağlı)
(bkz: okan bayülgen) *
bana kalırsa o çatallı sesiyle imrenerek değil de, keyiflenerek dinlediğim tek kişi olan (bkz: sadri alışık)
(bkz: benden söz ediyor)
(bkz: vereceksen ver vermeyeceksen uyuyacağım)
karga sesli biri olarak gıpta ettiğim erkeklerdir vesselam.
not: gay degilim.
daha bugün 48 yaşında bir sporcu afetten;

- senin de sesin çok hoş!

övgüsü almış yiğittir.

kim midir o dediniz? karşıya bakabilirsiniz.

teşekkürler.
Nuri sesiguzel.

Boyle saca boyle tarak.
genelde radyo programı yaparlar. şarkı, türkü söylerler ya da haber sunarlar.

telefon konuşmalarımda fazlaca iltifat aldım.
keşke şarkı türkü söyleyebilsem.
http://vocaroo.com/i/s0ShHXYL6ila ukalalığın son noktasını da ben yapıyım.
(bkz: olta sesli adam)
gece vakti şu hasta halimle acapella attıracaksınız bana.
Ünlü olan güzel sesli erkekleri zaten bilir ve severiz ama bir de ansızın tanışılan yada duyulan güzel sesli erkekler de ilgi çekicidir.

(bkz: kadıköyde ada cafenin sahibi olan beyfendi)
güncel Önemli Başlıklar