bugün

Karşı cinsle arkadaş olamamak.

Sevgilinin terk etmesi. (Genelde çirkin bir kızın terk edildiğini hiç görmedim aq.)
insanı kendini beğenmiş yapabilir.
ego patlaması yaşatır.
mütevazi olamazsınız. kriterleriniz hep yüksek olur.
sizi beğendiğini söyleyen insanlar içinden birine de evet diyemezsiniz.
sonuçta hepsinden olabilirsiniz ve evde kalabilirsiniz ehe. ağlamıyorum gözüme toz kaçtı.
(bkz: sözlükteki her kadının kendini güzel sanması)

geberin.
yha böyle hep abazanlar :ssss
Entelektüel birikiminize, zekanıza, düşünce dünyanıza hakaret gibidir güzelliğinizle övülmek, bu şekilde ilgi görmek.
Kesinlikle dünyayı kendi çevresi etrafında dönüyor zannetmektir.
kesinlikle kıskanılmaktır.
ruhçu olmanın, manevi düşünmenin zorlaşması.
Başlı başına bela olmasıdır. Ilgi alaka üzerinizde, yaptığınız her hareket olay zaten, çevrenizde bir kuyruk, bir dizi adam iyisiyle kötüsüyle, sizi kıskanan bayanlar ve daha niceleri. Sadece sizi seven sizi güzel görse yeterlidir.
Kimseyle konuşamıyorsun. Hemen yürümeye başlıyorlar.

Çok yalnızım.
Yakışıklı bir erkek iseniz arkadaşlarınız size belli etmeden içten içe kıskanır. Kendisinin yanında daha dikkat çekerseniz sizi bir süre sonra istemeyebilir.
Türkiye gibi bir ülkedeyse tecavüze uğrarsın...
Arkadaşlar o kadar anlatacağınıza caps atın ben bile merak ettim. Dezavantajlarıdır.
kızlar, napıyorsunuz ahsjsjah.

kıskanılmak, yıpranmak gibi dezavantajlarmış, tabii biz bilmeyiz.swh
Yeterince guzel olmamanin dezavantajidir onlar.

Sacmalamayin. Ahaja.
potansiyel seks aleti olarak görünmek.
diğer kadınlar tarafından kıskanılmak.
Çabuk yıpranırsınız. Diğer bezler suyu çok emmediği için hep sizi tercih ederler. Ekmek kırıntılarını da bizimle toplarlar ve hep batar her yerinize. Nerde iğrençlik var orda siz varsınızdır. Kuyruk yağını temizleyen bile oluyor malesef. Sonunumuz ise malesef kötü çöpe düşmek olur hep.
Kalbimizi görmüyorlar dayı.
iş yerinde patronun karısı, bayan iş arkadaşlarınız, erkek iş arkadaşlarınızın karısı/sevgilisi tarafından potansiyel tehlike gözü ile bakılırsınız.
Asılma, rahatsız edici bakışlar, bunları saymıyorum dahi.
Üstelik bunun için açık saçık giyinen, laubali bir tip olmanıza gerek yok. Ne kadar düzgün olursanız, o kadınlar sizi bir o kadar daha tehlikeli görürler.

Eğer sadece işinizi yapıyorsanız, askıntı olan üstlerinizi kibarca reddediyorsanız, Mütemadiyen mobing görür, işten ayrılmak zorunda bırakılırsınız.

Şayet tam tersi hafif meşrep biriyseniz, yükselmek için her şey mübah diyorsanız güzelliğiniz hayatınızı çok kolaylaştıracaktır.
1. Öncelikle erkekler tarafından ilgi gördüğün için diğer kızlar sizden daima nefret eder. En yakın arkadaşlarınız bile sizi erkek arkadaşları ile tanıştırmak istemez. Gerçek dostunuz ya yoktur yada çok azdır.

2. Her ne kadar çalışkan, yetenekli ve başarılı olursanız olun insanlar güzelliğini kullanarak bir yere geldiğinizi hatta patronlara kendinizi peşkeş çektiğinizi düşünür, söyler.

3. Erkekler tarafından her zaman hüsrana uğrar. Çoğu erkek ego tatmini için çıkar ve nedense bir kalbiniz olmadığını düşünür.
Nasılsa benden sonra da birini bulur der ve sizi egosunu tatmin ettikten sonra öylece bırakıp gidebilir. Kendi hoşlandığınız iyi çocuklar bu bana bakmaz diye sizle göz teması bile kurmaz.

4. Her girilen ortamda gözler direk size çevrilir ve sürekli gözleniyor olmak artık canınıza tak eder.

5. Arkanızı döndüğünüz anda insanlar sizin makyaj güzeli olduğunuz gibi sözlerle çirkin olduğunuzu kanıtmaya çalışır.

6. Düzgün bir erkek arkadaş bulsanız bile bir müddet sonra kendini size layık olmadığına inandırır ve o bırakmadan ben bırakayım modlarına girer. Öyle olmasa bile bir müddet sonra sevgilinizin kıskançlık krizleri ilişkinizi zedeler.
Güzel olmanın açta açıkta kalınca kötü yürekli bi mafya babasının eline düşüp hayat kadınlığına sürüklenmesi dışında tek bir kötü yanı yoktur. Not: çok dizi izlediğim doğrudur.
tüm tanıdıklarının bekar akrabası olması.
iki muhabbet ettiğiniz heriflerin aşık oldum tribine girmesi. aşık olmak erkeklere yasaklanmalı. yakışmıyor. cool olun biraz ya.
tip tip bakmalar, saçma sapan laf atılması, hemcinslerinin açığını yakalamaya çalışması bir de fix bir sapığının olması hiç peşini bırakmaması.