bugün

Kendini buna çok zor inandırmış da olsa başarılı olacak kadındır. Yaydığı pozitif enerji, gülüşündeki bir ayrıntı onu hemcinslerinin fersah fersah ötesine taşır. Kendine duyduğu bu özgüven her ne kadar kırılgan da olsa yaşama umutla bakmasına olanak sağlar.

Öte yandan kendini çirkin bulan kadın yok kadar azdır zaten. Eğer bir kadın kendisi için "çirkinim" diyorsa ya samimiyetsizdir ya da intihardan hemen önceki psikoz halindedir.
güzeldir.
seksten anlamayan fahişe gibi ironiktir.
lakin; gerçek bir erkek kaplan gibi olunca fahişe fahişe olur. önemli olan kadının muamelesi değil, erkeğin nasıl hissettirdiğidir.

açıkçası; güzel olmadığı halde güzel hisseden kadının erkeğini mutlu etmesi de muhtemeldir.

-ya osuruktan bir seks yaptım özür dilerim gülüm.
+olur mu? mükemmeldi.

(bkz: iyimser kadın)
kısa boylu ve öz güveni yüksektir.
kendisine güzelsin demişlerdir.
kezbandir nokta (.)
salaktır yapmasın böyle uyarılsın lütfen.
Kaltaktır. kimse dememiş, nezaketten öleceksiniz.
(bkz: çirkin olmasam güzelim aslında)
güzel olduğu için güzel hisseden kadından hiçbir eksiği yoktur.
iç güzelliğe önem verecek biriyle evlenmesi muhtemel insandır.
Özgüveni tavan yapmış kızdır.
kendimi ne zaman güzel hissetsem aklıma geliyor. lan ben acaba güzel olmadığım halde güzel mi hissediyorum deyip içime kapanıyorum.
Mutlu kadın.
aferindir ona. yalnız çok kasmaması lazım yeni tanışmalarda.
birkaç erkek tarafından reddedildikten sonra kafayı yiyecek kadındır.
başkasının ne düşündüğünü umursamayan kadındır. devam etsin. ha bir de bana nasıl yaptığını anlatabilir. teşekkkürler.
iyi derecede fotosok kullanan kadındır.
hissettiriyorlardır.
Bardağın dolu tarafından bakıyodur. Baksın. Herkesin güzel bi tarafı var, görebilene.
''önce kendini seveceksin agaaa'' felsefesini benimsemiştir, doğru yoldadır.

oraya aga nasıl geldi, niye geldi ben de bilmiyorum.
Çevresinde güzel hissettiren birisi vardır.
makyaj yapmış kadındır.
her yerde var olan bi sürü kadındır.
o kendini güzel hissedince başkalarına giren çıkan bi şey var mıdır? yoktur. o zaman sikinti yoktur.
güncel Önemli Başlıklar