bugün

sadece dış güzelliğe bakan ahlak engelli erkeklerin hiçbir zaman keşif edemeyeceği, onurlu kızdır kendileri.
Tavlanması zor kızdır. Beyaz atlı prensini bekler ve karşılaşacağı ana kadar duyguları kirletilmemiş ve mutlu kalacaktır.
hem zeki, hem başarılı, hem çekiçi olan kızdır. Birazda kasıntı olup kimselere benzemez. Okulda kimseye pas vermez. Sevilecek kızdır.
kendi isteği ile yalnız kalan kızdır.dinleniyordur her türlü. uzak durulması gerekir. ters gıcık ve ukala olur bu dönemde.
bu kız güzeldir, ama güzelliğini kullanmak niyetinde değildir. edindiği ilk erkek arkadaş bir mallık yapmadığı sürece evlenmesi kesindir.
biri kalbini fena kırmış ve bu yüzden aşka tövbe etmiş kızdır.
sadece dış güzelliğine önem verildiğini düşünen böyle zihniyetli erkeklerle de yapamayacağını bilen kız olabilir.
edit: hayır nasıl yalnız kalmasın bu kız nerden bilebilecek dış görünüşüne önem verilmediğini.
yalnız olmak isteyen kızdır.
Güzel olduğu içindir yalnızlığı, herkes onun yanına bir adım atmaya korktuğu içindir yalnızlığı, "zaten sevgilisi vardır" diye düşünüldüğü için yalnızdır. Onun yalnızlığı kendisidir, olur da bir gün birine karşı bir adım atarsa o gün biter yalnızlığı.
kendisinden hoşlanan, gerçekten ciddi düşünen erkeğe "ben seni arkadş olarak görüyorum oglu" dediği için yalnız olan kızdır. beter olsundur. ayrıca (bkz: friendzone)
çok güzelse demek ki!
maskesi kadar değerli olduğunu zanneden kofti.
böyle örnekler nadir de olsa var. bir süre sonra kendilerini çirkin bulmaya başlıyorlar psikolojik olarak sonra bakıyorlar ki sorun o değil, sorun etrafındaki odun erkekler, başka boyutu ise daha farklı, bu anlamda şansız olmak gibi, ya da kader kısmet, inanmak isterseniz tabiki.
" abi şu kızın tatlılığına bak ya kesin bunun sevgilisi vardır " mantığıyla hareket edenler yüzünden yalnız olabilir.
her seferinde güzelliğin herşey olmadığını bilen erkekle karşılaşan kızdır. bazı şeyler için dürüstlükte gereklidir.
güzelliğin on para etmez şu bendeki aşk olmasa demiş şair. Aradığı aşkı bulamamış kızdır.
istediği gibi birini bulamamış kızdır.
Çok güzel olduğu için daha baştan milletin "bana niye baksın ki" dediği ve kendisinden kaçırtan kızdır. Bu yüzden yeşil ışık yakmayı öğrenemedikçe yalnız kalacak kızdır.
normal kızdır. her kız illa flört edecek diye bir kural mı var amk.
kendi secimidir. Onune gelen her erkege atlamak yerine ciddi bir iliskiyi bekliyordur ve iyi de yapiyordur.
güzel olduğunun farkında olup başkalarını küçük gören insandır.
kafasını dinlemek isteyen kızdır.
Zamanında yaptığı hatadan dolayı pişman olup bir daha kimseyi sevemeyen ve gerçekten sevebilecek kişinin geleceğini umutla bekleyen kızdır.
güzel olduğu kadar zeki olduğunu anlayabilceğimiz kızdır çünkü yalnızdır kafası rahattır.
yalnız olsundur. Cıvımasındır. Bazı güzel şeyler de güzel zamanlar için saklanır.