bugün

kendisini kaf dağında görüp yanına kimseyi yakıştıramadığı için yalnızlığı seçen ve aslında ezik kızdır.

ama yok ya helal olsun bir bakıma öyle ya kendisini ele güne malamat etmemeside güzel böyle düşünürsek evet aynen!.
lezbiyendir.
beceriksiz bir sevgilisi olan kızdır.
mastürbasyondan hoşlanan azgın kızdır.
türbanlı güzel kızdır.
bazılarının erişemediği için ezik olarak gördüğü kızdır.
ismi a ile başlayıp a ile bitmektedir.
belki osurmaya programlanmıştır.
sex ve masturbasyonun insan hayatındaki yeri apayrıdır.
kodadı elizabeth (kadınlar ne isim veriyor bilemem), ilk göz ağrısıdır ve ömür boyu sürecek bir aşktır. evlenip barklanınca bile insan vazgeçemez bu aşkından.
evli insanların %99,67 si bu eyleme devam etmektedir. yani evlendiğiniz adam ya da kadın dünyanın en seksi yaratığı dahi olsa bir elizabeth değildir.

o yüzden güzel kızların da bu hazzı tatmaya hakkı vardır. elleşmeyin ağalar.
(bkz: yazar burda çeliski içinde) birinci entry okunursa kolayca anlamak mümkün.
mastürbasyon bir haz alma biçimidir de aynı zamanda. düzenli bir seks hayatı olduğu halde yine de bu hazzı elde etmeye çalışan bir hanım kızımızdır.
yakışıklı erkeklerin de mastürbasyon yapmadığına işaret eden önermedir.*
ihtiyac meselesidir. yokluktadir. ben ne yakisikliyim diyen erkekler biliyorum neler yapiyorlar yoklukta..
bedeninin keşfetmiş hem güzel hemde akıllı kızdır.
güzel olduğu için muhakkak birisiyle yatması gerekmeyen kızdır. Güzel olduğu için kendisini biz erkeklere mi adaması gerekiyor. "ahh ben çok güzelim. Erkekler beni hakediyor." demesi mi gerekiyor.
mastürbasyonun sadece fiziki bir olay olmadığını bilen kızdır. mastürbasyon seksten bağımsız olarak yapılabilir. sevgilisi/kocası olan kadın temaşa sırasında bile fantazi olsun diye bunu yapabilir. konu zihinleri zevke açmak ile ilgilidir kuzularım.
tek cümleyle; iki eli ve bi kukusu olan kızdır.
gayet fizyolojik bir ihtiyaç olarak mastürbasyon yapan kızdır.
orta malı olmaktansa, kendine saklar kendini, iyi de yapar.
normal olan kızdır.
anormal olmayan kızdır.
kendini keşfetmiş hatundur. yerim. kıyamam, kıskanılan hatundur.
belkide güvenebildiği sevişecek erkek yoktur. iyi yapıyor bence. var böyle hatunlar emin olun. bir sürü kız arkadaşım oldu bir çoğundan bunu duydum. duymaya gerek yok zaten, hatun kişileri anlamak zor değil.
olayı iki açıdan yorumluyorum ; partneri kızı tatmin edemiyor olabilir, yetemiyor olabilir.. o da kendi işini kendisi görmek istiyordur. ikinci açıdansa bu devirde kimseye güvenilmemesi gerektiğini kavramış hatun olabilir, seksi ve zevkleri bir erkekten karşılamak yerine kendi işini kendisi görmek istiyor olabilir. yani üzerine gidilmemesi gereken hatundur, o öyle mutlu ki böyle bir eylemde bulunuyor.
güncel Önemli Başlıklar