bugün

eninde sonunda güzel kadın fırsat bulduğu an boynuzu yiyecektir.
Manitasına kimse yürümesin diye çirkin gibi ibarelerle Gömen Türk kızı çakallığı...

(bkz: domestik ev hanimi)

Oysa ki çiçeğimsu bana güvense hiç gerek kalmayacak böyle şeylere...
Size ne olması?

Son sevgilim hariç bundan evvelki sevgililerim cüsse olarak sağlam ama yüz olarak haydut gibi adamlardı.
Kimse yakıştırmazdı beni onlara, sinsi sinsi aklıma girmeye uğraşırlardı; "şurda şu adam var tanışmak istiyo seninle, şu taş seni sorup duruyor, bok gibi parası var, arabası şu marka cart curt"

Bunlar mı?

Ben yanında rahat edemediğim, taş gibi olduğu halde sevişmekten bihaber adamin tipini/cüzdanını ne yapayım o saatten sonra?

Demek ki şekilci olmayan kızlar; yanlarında saydam olabildikleri,
Sevişirken onları orgazmlardan orgazmlara sürükleyen adamlara tav oluyorlar.

Tav olduk hamdolsun.
Güzellik göreceli bir kavramdır.
Güzel olarak betimlemen kız, erkekte ahlak güzelliğini sevmiştir.
her gün milyonlarca olasılık zinciriyle yaşıyoruz. Misal; bu olasılık zincirinden Biri negatif bir sonuç doğurdu, araba çarptı sakat kaldık veya kanser olduk bakıma muhtaç duyduk. Söyleyin bana, böyle zamanlarda sizi terkeden yakışıklı zengin bi erkek mi yoksa her durumda güveninizi kazanan görünüşte pek bi görselliği olmayan adam mı?
Kimileri çirkin seviyor aq. Benim bu konuda şansım yok napim.
işte o benim aziz dostlarım parasızım gerisini siz düşünün.
Her şeyi görselliğe bağlayan insanların kendine dert ettiği hayatın gerçeklerinden biridir. Ama aslında çirkin olan kızın koluna taktığı erkek değil ona güzel kızın yanındaki çirkin erkek diyen kişidir. Çirkinlik yada güzellik görsel kavramlar değildir.
zekidir.
tatmin ediyordur.
akademisyen hocamın güzel bir lafı var.

ya parası çoktur ya da iyi sikiyodur. aşk meşk yalan yani.
Kızlar beğenmiyorsanız gönderin bana, ben her türlü tamir ve tadilat işlerini uygun bir ücret karşılığında yapıyorum bu beylerin.