bugün

garip bir sorunsaldır. kız gruplarında daima 1 kız çok fazla güzel olur. fakat diğerleri öyle değil. 2 tane fıstık gibi kızın yan yana gelip arkadaş olduklarını daha göremedim.
kesinlikle doğrudur. karşılaştırma yoluyla kendisinin daha çok beğenilmesini ister.
kendi bulunduğu sınırlı alanda her kız en güzel en dikkat çeken olmak istediğinden, eski çağlardan kalma iç güdülerle karşı cinse karşı cinsle olan şansını arttırmak istemesi. zira çok gördük efendim yaprak dökümü gibi dağılırlar güzel kızlar.
kendini olduğundan çok daha güzel göstermek için yanında çirkin kız bulundurmasıdır. bu gerçektir. rastlanmıştır.
bir de; güzel kızın yanında güzel kızlarla dolaşması durumu vardır. bu da etrafı afallatan ilginin daha geniş bir bölgeye yayılmasını sağlayan, erkeklerin; "hangisine bakcamı şaşırdım a.k" demesine sebep olan topluluktur. güzel insanın güzel arkadaşı olması en iyisidir.
zıt kutupların çekimidir
-abi senin manita hangisi?
+bak bak kamil şurda uzun bacaklı kavruk tenli ince belli taşşş gibi bi hatun var ya..
-vayy,gördüm abi gördüm..
+hah işte onun yanındaki.
(bkz: her gün yeni bir apaçi)
doğru önermedir. güzel kız egosunu tatmin eder yanında gezdirdiği şişman kızla; çünkü bilir ki o güzeldir..*
güzel kızın çirkin kızlar arasında daha da bir çekici görünmesinin socudur. bu sayade güzel olan kız daha bir sükse yapar ve güzellik katsayısı artar.bu da bir çeşit pazarlama tekniğidir.
şimdi iki çirkin kız atıcak ki yanına o daha da güzel görünsün. işi biliyor işi.
güzel kızların sayıca daha az olmasıdır.türkan şoray mesela.yanında kimi gezdirsin genç kızken?
dengedir.
(bkz: ying yang)
istisnası da olan durumdur... benim süperkulade güzel olan iki tane kız arkadaşım vardı, böyle biri sandra bullock gibi diğeri adriana lima gibi, hangisine yavşıyacağıma karar veremeden ikiside evlendi mınakoyim.
önemli olan iç güzellik.
çirkin ya da güzel olmayan yurdum hatunları için vahim bir durumdur.Lakin,aralarına böyle bir hatun entegre edebilseler,abazan erkekler için de yararı olacaktır.Çünkü hem abazan,hem de yakışıklı olmayan erkekler muhakkak arada kalmış kıza sulanacaktır
Dizginci, feminist tayfadır bunlar. Kız birine iş atsa hadi kalk gidelim ya da yapma böyle şeyler diyip ocağımıza incir ağacı geçiren kişilerdır.
Niye böyle lan ! Yan yana iki güzel kız görmek cidden zor iş.

Hayır bazen bi'tık güzel olur gibi oluyor, hop bakıyorsun tayt giyen şişman kız.

Arkadaşı varsa bana yaparızcı bir arkadaşınız varsa, ya hacı var da gideri yok demek kötü ya.