bugün

atalarımız ne güzel demiş,her güzelin bi kusuru vardır diye..bılmem farkında mısınız ama,biraz dikkat edin, ya ailesinden ya çevresınden ya da bizzat kendı fiziki veya ruhsal durumunda bi sorunu vardır, ya da 'sorunlu bi sevgili'si vardır bu güzel kızlarımızın..
gereksiz ve saçma bi genellemedir. en fazla 3-5 tanesine rahat batıyordur o kadar..
zahire meftun dun-ahlaklar tarafindan simartilmalarindandir. nasil ki bu memleket dahilinde bizler, elektronik aletleri tokatlayarak tamir ederiz, aynen bunun gibi bu turden kizlari da ilgisizlik manyagi yaparak tamir etmek populer bir spor olana dek boyle karin agrilari surecektir bu topraklarda badema.
(bkz: kaldırılamayacak hatun yoktur kaldıramayan erkek vardır)
(bkz: kaldıramazssan kaldırırlar gülüm)
çirkin kızların hiçbir sorunu olmadığını varsaymaktır. mantıksızdır. sorunsuz insan mı olurmuş...
güzel oldukları için piç erkekleri kendilerine çekerler. aslında efendi erkekleri de çekerler ama piçler daha aktiftirler. dolayısıyla piç erkekler de bunları mutsuz eder ve bu kızlarımız sorunlu olurlar. her yıl 3-5 defa kendilerine beyaz bir sayfa açarlar. facebook'ta ''mutluyum ;)))))'' gibi iletiler falan paylaşırlar. güzel kızların akılları da genelde eksik olur. doğru insanı, daha doğrusu en az yanlışa sahip insanı bulmakta güçlük çekerler. ömür boyu mutsuz olanları bile vardır bunların.
bunlar hep göt kalkıklığından işte. suçlusu kim erkekler tabiki de.
kıskanç bi babaları vardı küçükken diyedir belki.
böyle bir genelleme, sadece türkiye içindir.

(bkz: türk kızı)
çevresindeki yapmacık insanlardan bıkmıştır..! çalışması gereken dersleri vardır..!
en iyi zırhları budur.
doğrudur.
çünkü güzel kız etrafında ilgi odağı olmaya o kadar alışmıştır ki hayvan gibi bir ego vardır böyle hatunlarda.
yani bi ortama girdiği zaman "ulan ne güzel kız ya" bakışlarını göremezse o gün sıçmıştır yanında olan(lar) da sıçmıştır. zehir eder bütün günü.
o kadar kusuru da olsun güzel kız güzel kızdır.* he bir de güzel olmadığı halde güzel kız tribine girenler olur o modelleri belediyeye şikayet edin itlaf ediyorlar.
hep senin benim yüzümüzdendir arkadaş. sen götünü öyle kaldırırsan ulaşılmaz diye diye sonra döner gelir sorunu yine sana patlar. o yüzden yüz vermeyin hiç birine.

hepsi bana kalsın diye demiyorum tabii ki. hiç öyle bi niyetim yok.
malın alıcısı çok olduğu için kime satacağına karar verememesi en büyük sorunlarıdır.
su götürmeyen gerçektir, ya eskiden kalma bi kırığı vardır, ya ailevi problemler ya da psikolojik. olsundur, hepsi sonuçta birer insandır.
hatuna bakar soruna bakar. kız çok güzeldir sorun küçüktür sallamazsın.Sorun büyük hatun fena değildir bu sefer hatunu sallarsın.
eğer kız kendisinin güzel olduğunun farkındaysa o kızdan korkucaksın. egosu tavan yapmış durumdadır. birazda zekiyse güzelliğini kullanarak etrafındakileri çok güzel sömürebilen klasikleşmiş kız tipidir.
Hayata biraz önde başlamak anlamına falan geliyor şimdilerde güzel olmak. Tabi cazibe, zerafet, akıl gibi sıfatları barındırıyorsa bünyesinde daha bir güzelliktir. Fakat kuru kuruya güzel olmanın bir vasfı yoktur zannımca. Ama şekilci oluşumuz sayesinde güzel kızların sorunlu olması çok şaşılacak bir durum değildir.