bugün

Sizi aramiyorlar bu bir. Beni ariyorlar iki. Bulan cenneti gordu diyorlar bu da üc.
Edit: kiminin zoruna gitmis aninda eksi.
tip, zeka, tabi biraz da para. tip ve zeka yoksa çok para da olur.

kendim için demiyorum güzel kızlar için diyorum. *
birincisi illa ki çük tür. çüksüz erkeği hangi hatun sever ki demi. * * * * ikincisi para, para deyip geçme bebeğim, para her şeye lazım, benim için para bir hiç desem de para her şeydir hepimiz farkında olduğumuz için yazıyorum, 3. tip tir. yani çirkin bir kız bile olsa sevgilisinin yakışıklı olmasını isterdi ya da, el yüzü düzgün olsun derdi gibi.

not: bunlar kişisel fikirler değildir, bunlar toplumumuzca kabul edilmiş ve aranan kriterler olmuş hale gelmiş fikirlerdir. bana göre bura da sadece birincisi kabul görmektedir hatunlar için.

edit.
-dış görünüş
-para
-onları üzecek davranışlar bütünü.

iç güzellik mi? dış görünüşünüz çok iyiyse yapacağınız her türlü salaklık, aptallık "ay canım. ne kadar da tatlııııı"ya dönüşecek zaten.
zekilik mi? cüzdanınız zeka seviyenizden daha fazla yer kaplıyorsa, mühim değil. burada da "ay canım ne kadar da şiriiiin" diye övgülere mazhar olacaksınız.

bu kadar kadın/kız yanılıyor olabilir mi? kesinlikle.
kızların erkeklerde aradıkları şeylerdir. valla bende aranacak her şey var ama pek kız yok nedense. şaşırmamak elde değil. galiba biraz soğuğum insanlara.
kişi de aradıklarıdır esasında, üç şeye gerek yoktur, aramak sipariş etmek anlamsızdır, tam tersini düşününce de anlamasız geliyor bir erkek olarak bana. ben hiç aramadım, ama, bana hep istediklerim geldi. ihtiyaç duymadım şöyle böyle olsun diye. beyaz tenli hatundan hoşlanır kişi örnek olarak, beyaz tenli hatunu olsun istememiştir ama hep beyaz tenli hatunlar gelmiştir. bak aranmadı ama geldi. aramak anlamsızdır belirli istisnalar dışında. televizyon mu alıyorsun da özellik arıyorsun arkadaş.

edit: beyaz saçlı hatun, beyaz tenli hatun. *
hayatında hiç güzel kız olmayanların bilemediği üç istektir. (bkz: bilmiyorum abi)
tip var, para da çok şükür kazanıyoruz sanırım ağzım laf yapmıyor. ağız nasıl laf yapar? yardımcı olabilecek olan var mı?
romantizm , heyecan , özgüven.
zeka, karizma, para ve az da olsa güvenirlik.
ben de kendi özelliklerimi sayayım da koleksiyon tamamlansın:

sempati, ciddiyetsizlik, adam olmamak.

olmadı mı? ah be.
Lan bırakın da kızlar yazsın dedigim şeylerdir.
güvenilir olmaktır .
yalan söylememek
olduğun gibi görünmek gereklidir .
(bkz: kalın) (bkz: zenci) (bkz: yarrak)
dış güzellik, para ve ondan başkasıyla ilgilenmeme. 3 değil 30 tane yazılabilir aslında. malumunuz kızlarımız biz erkeklerde oldukça fazla şey arıyorlar.
- olduğun gibi davran kasıntı havalara girme.
- dürüstlük
- zeka

tabi bu 3 ü uzun süreli ilişki getiren seçenekler. para tip falan bunlar kız kaldırmak için yeterli olabilir ancak.
günlük kızlarla takılıp takılıp, sonra zeka tip para diyenler kızları tanımlamayı bıraksınlar lütfen.
ev, araba ve kariyer (mesela master yapmak vs vs), bunların yanında biraz tip birazda para...
bunlar yoksa zaten bu tarz kızları bulma ihtimalide azdır.
araba anahtarı,kabarık cüzdan,marlboro paket sigara bu bir elde toplandığında yada masada gözükürse her zaman bir adım öndesin demektir.
-uzun boy.
- karizma.
- iyi giyim.
Kız kaldırma umuduyla kendini paralayan talihsiz erkeklerin fink attığı başlık...

Tanım: hiçbir şekilde liste haline getirilemeyecek şeylerdir.

Herkesin ayrı hikayesi ve ayrı beklentileri vardır. Kimi güzeller para der kimileri de huzur der. Hem kaç güzelle mülakat yaptın be adam? Mülakat yapmış olsan bile mülakat yaptığın kızın güzelliği kime göredir neye göredir...

Yormayın kendinizi beyler, Efendi efendi yolunuza devam edin... Bu size daha çok yakışır.
Saygı, güven ve sakallar. Bu üçü önemli. Sevgi sonradan olacak bir şey pat diye olmadığı kanısındayım.