bugün

Çirkin olunca benden başkasına gidemez önyargısı mı? Yoksa benden başkası bu öküzü taşıyamaz nasılsa düşüncesi mi bilinmez ama zıt kutuplar birbirini çeker bunu unutmamak lazım ...
Psikolojinin dumura uğradı durumlardan biridir.
yakışıklı erkeği elinde tutamayacağı düşüncesiyle düşük model olsun ama benim olsun düşüncesiyle yola çıkılmış bir özgür karardır.
çirkin erkek yoktur, boş cüzdan vardır.
katılmadığım tespittir.
benim anlamadığım nokta hiç tanışmadığın birisi ile bu yoldan bir ilişkiye başlayabilmek için öncelik dış görünüştür diye düşünüyorum. yani tipsiz biriyse dışardan gördüğü birine şans vermez kimse. ha arkadaş ortamıdır, okul arkadaşıdır, sınıf arkadaşıdır bu gibi durumlarda yakışıklı olmamana rağmen işi kıvırabiliyorsun. lakin ortada bir kız yakışıklı olmayan bir çocuk * ve yakışıklı bir adam varsa her ne kadar yakışıklı olmayan çocuk kıçını yırtsa da ki yakışıklı olmayan çocuklar kıçını daha güzel yırtabiliyor * ortada para olmadığı takdirde yakışıklı çocuk sonuca ulaşacaktır. * *
fakir ve her girdiği ortamdaki güzel kızlara yazılmaktan bir naneye konsantre olup da herhangi bir baltaya sap olamayarak fakirliğine tek avantajı göbeksizlik olarak devam edecek olan eziklerin sesi olan bir yakarış.
kendini yakışıklı sanan erkeğin psikozudur..

adama sorarlar ''yakışıklı olduğunu sana kim söyledi'' diye..genelde insanlar kendi kendilerine böyle bir karar veriyorlar..yakışıklı olduğunu düşünüyorlar ve zamanla buna inanmaya başlıyorlar..

bir de kadınların tek beğeni ölçütü fiziksel görüntü değildir..sayısız beğeni kriteri vardır ve fiziksel görüntü bunlardan sadece biridir..
erkeklerin pasifliğinden kaynaklanan bir durumdur. nasıl?

şimdi bu güzel kızlara her erkek yaklaşmaz;

1- sevglisi vardır düşüncesi.
2- çok havalı bana gelmez tribleri.
3- boşuna uğraşmış olurum durumları.
4- olum çok güzel lan içselliği.

hal böyle olunca kız odak noktasından çıkıp gidiyor yalnızlığıyla baş başa kalıyor. peki bu durumda çirkin erkek ne yapıyor;

1- zaten siktir çeker yine de denemekten zarar gelmez. ( * yavşak gülümsemesi)

sonra düşünür insan ''ulan nasıl oluyor da güzel kızlar çirkin erkekleri, çirkin kızlar güzel erkekleri kapıyor'' diye. tamamen duygusal be kardeşim.

sikimsonik bir tespit işte.
ego tatminidir.
yakışıklıların aldatma potansiyelinden kaynaklanır. görmemişlik söz konusudur.
karizma denen olgudan bihaber insanların hayıflandığı durumdur.
buradaki mevzu çirkin erkek değildir. önemli olan çirkin erkeğin ne kadar parası olduğudur. muhtemelen bu önermeden kastedilen budur. sonuç; güzel kızların çirkin erkek takıntısı yoktur.
kendisine köle yapmak içindir.
yanlış önermedir. öyle olsa şahsım çok güzel hatunlarla takılmış olurdu.
görsel
Sanırım iç güdüsel olarak bu eleman çatır çutur beni siker üzer aldatır hoşuma gider bunlar çıkarımıyla yapılan eylem olsa gerek.

Bunların anasını bacısını sikmek farz. Erkekten beklediği o çünkü.

Gerçekten başlarına gelen en ufak şeye üzülemiyor insan.
Olmayan takıntıdır. Kızların hepsi ister ki takıldığı erkek yakışıklı olsun ama maalesef başka seçenek yok. erkek cinsi o kadar sınırlı ki 10 kişiden 1 kişi yakışıklı. O yüzden seçtikleri kişinin çirkin olma ihtimali çok yüksek oluyor. Sonra da siz sanıyorsunuz ki çirkin erkek seviyorlar hayır arkadaşım istatistik hep bunlar.
Güzel kızların yanında hep ibrahim üzülmez var ben de anlamıyorum.
Olmayan takıntıdır. Bir bakıma çirkin erkeklerin kendisini teselli etme düşüncesidir. Para, araba, ev gibi istisnalar haricinde çirkin bir erkeğin yanında güzel kıza hiç rastlamadım.
güncel Önemli Başlıklar