bugün

egosu yuksek,zekasının ve en önemlisi bilgi birikiminin farkında olan erkektr.
çirkin erkek cesariti olduğuna inandığım erkektir.. çevremize baktığımızda amaçlarına ulaştıklarını görüyoruz. malesef ki yakışıklı, kariyer sahibi odun arkadaşlar tek eli cebinde dolaşıyorlar..

(bkz: adalet mi lan bu)
(bkz: kızlar biraz cesaret)
Reddedileceğini bile bile macera peşinde olan adrenalin meraklısı erkek tipidir.
cesur erkektir. zaten kimse bu kızlara yazmadıgı için bu kızlar da yanlız kalıyorlar. (bkz: güzel ve zeki kızların hep yalnız olması)
zenginse sorun yok.
ee? (bkz: nedir sizin derdiniz gardaş)
yazmaktan kasıt nedir bilmiyorum ama şu lanet olası dış görünüş kompleksinden arınabilmiş erkektir.
güzel kızların çirkin sevgililerinin olması gerçeğini gözden kaçırmayıp ''ya tutarsa'' diyen erkektir.
nedir bu güzel kız,yakışıklı erkek sınıflandırması herşeyin illa güzeli - yakışıklısımı sevilmeli.gönül kimi severse güzel odur derlerdi eskiler.bugüne kadar her sevdiğiniz güzel veya yakışıklımıydı yada belkide sana göre öyleydi ama diğerine göre değildi.
bırakmak lazım bu göreceli görselliği.
yakışıklı erkeklere yazan çirkin kızdan daha çok kazanma potansiyeli olan kişi.
Yakışıklı erkeğin cesaret edip yapamayacağı şeyi yapan ve haliyle de kıza sahip olacak olan erkektir... *
artık kızların öz güvenlerini tatmin etmek için ışık yaktığı bir erkek türüdür.
(bkz: kıroyum ama para bende)
kızın bir kelimesiyle götü tavan yapacak erkektir.
(bkz: ferhat güzel)
-bugün beğendiğim bütün kızlara teklif ettim.
-??? eeee...
-kabul eden oldu mu diye sormaman beni yaraladı.
-ee olmadı işte, ne trip yapıyorsun.
-evet olmadı,yine de sor yani nolur ki? kırılıyorum...
kendine güveni olan erkektir ,zira başka çaresi de yoktur bu zaman da ya paran olacak ya da çenen başka izahı yoktur bu işin.
(bkz: kendini güzel sanan kız)
güzel kızlara bakmanın mutluluk vermesi
Nedeniyle kantarın topuzunu kaçırırsa Sapık damgası yiyecektir
parti kur oy verelim yiğidim bu ne özgüvendir.
hadsiz herif.
belki zekidir, belki parası vardır, belki iyi iletişim kuruyordur.
bunlar gerçekten birinde varsa kiii kız erkek fark etmez.
beraber vakit geçirdikçe güzelleştiğini ya da yakışıklılaştığını hissedersiniz eğer mal değilseniz.

evet.
Ya Bi alkol alalım dedik hemen sövmüşsünüz. ikramiye çıkmıyor diye piyango bileti mi almayalım yani.
kızlara yazmam. ama bu tipleri de yadırgamıyorum zira kızların yanındaki erkeklerin %50'si çirkindir en az. genel olarak mallar zaten (kızlar).
bencil cirkin pislik sapik.
bunlar yuzunden su guzelligimle evde kaldim.

cekil suradan guzel kadinlara ben yazacagim.
çIrkin şansı böyle oluyor demek ki.