bugün

Herkesin bakıp iç geçirdiği av olarak gördüğü kocası ölse de peşine düşsek dediği kızla evlenmek mallıktır. Orta olsun kafa rahat olsun.
--spoiler--
yokluktan bok atmak.
--spoiler--
özgüven sorunu yaşayan insan söylemidir.
bunu düşünen psikopattır.
Uzak durun.
Hayatinda hicbir zaman guzel bir sevgilisi olmamis ezik guvensiz adamin kurdugu cumledir...Bulsa ustune atalayacak "mal" ....
güzel kızlar genellikle ağırbaşlı da olduklarından ve kompleksleri az olduğundan iyi bir iş yapmaktır.
şımarık olanları hariç tutuyoruz.
sakso çekmeyen çirkin kız kalmamışken, otoban olmamış güzel kız kaldı mı yahu.
gönül kaptırılan her kız göze güzel gelir onu ne yapıcaz.
Eşşeklerin bile tecavüze uğradığı bir ülkede eşşekden daha aşağı bir şeyle evlenilirse ortadan kalkacak sorundur.
güzel bulmadığı insanlarla evlenenler bir süre sonra eşini aldatmaya kalkışıp iyice sıvamaktadır. yapmayın.
baya baya mal olmaktır. evet.
güzel kız algısı nedir memleketteki anlamadım. bizim memlekete göre her kız güzel tüm erkekler abaza. bakımlı her kızı güzel zannediyoruz bunun sebebide lisede bir cok bıyıklı kız görmemiz. üniye gidiyorlar aile baskısı yok tabi nolsun direk kuafördü makyajdı güzellesiyorlar eski hallerine göre. bide retrica güzelleri var onları hiç saymıyorum. giyinirler süslenip makyaj yaparlar nie instegra tek bir fotorad koyup güzeliz güzel yazmak için. ulan kezban retrikayla kaçtane bıyık sivilce saklayacan. ülke git gide batıyo her açıdan. karı kız yada kadınların erkek icin harcadıgı vakti bilime kitap okumaya versek hem egitim sistemi degisir hemde ülke zıplar seviyede. yok tabi olmayınca olmuyo iq ortalaması 88. dahada azalır.
Neden mal olalımki güzel kız yakışıklı erkege gider
bu cevap baya malca oldu sanırım.
Güzelliğin gelip geçici olduğunu unutan insandır. insanları güzel çirkin, kusurlu kusursuz diye ayırmak yanlıştır, çirkin olursa bana olmaz, güzel olursa idare edemem bana gelmez gibi bu tarz söylemlerin boş saçmalıklar dan başka bir şey olmadığını unutmuş kişiler dir, toplumun git gide özgüveni düşmektedir, bunların nedeni ise en başta asosyal olmaktır, bir toplumun genel kültür seviyesi düştükçe geriye gidilmektedir, ilerleyen etaplarda kişi herşeye bahane bulup hayata karşı dik bir duruş sergileyememektedir. Unutulmaması gereken asıl durum ise şudur, güzellik gelip geçici dir ama saygı, sevgi, mutluluk, huzur ise kalıcıdır ve bu biraz bizim elimizdedir, sonuç olarak önyargılı olmamak gerekir, senin güzel gördüğünü başkası beğenmeye bilir, duygu ve düşünceler farklıdır aynı olsaydı bir anlamı olmazdı, güzel olmasın ama çirkin de olmasın ortası olsun gibi düşünceler yanlıştır, bizler galeriden araba almıyoruz, duygu ve düşüncelerimizi kontrol edebilmeliyiz. büyük lokma yiyip, büyük söz söylememek lazım zira güzel veya size hitap etmeyen bir kızla evlenebilirsiniz.
güzeli gördümü kalbini çalmalı , sebebi yoktur anam.
şu şekilde düzeltilmesi gerekir:

"hem güzel olup hem salak olan kızla evlenecek kadar mal olmak". zira böyle bir tip başa bela açmaktan başka bi halta yaramaz.

ama hem güzel hem zeki olursa, evlenmezsen malsın.
hayatında güzeli başkasinin kollarinda goren aldatilma korkusu ile savaşan insanin söylemidir kime gore neye gore guzel onemli olan anlaşma der kendini avutur.
yakışıklı erkekle evlenecek kadar mal olmaktan iyidir.
başını belaya sokmak isteyen erkeğin işidir. evet.
yapacağım iştir. gerçi sevdiğimle evlenirim ama genelde sevdiklerim güzel olur.
Başı dertten kurtulmayacak olan devamlı (bkz: paranoya) bağlayacak olan erkektir.
aklın almadığı enayiliktir. millet bakar başın belaya girer bir sürü sıkıntı. evet.
bence o benimle evelenecek kadar mal olmasın. bu tipime ben bile bakmam.
Eziklerin anlayamayacağı bir durumdur. Bu ezikler travestiye dövdürür.