bugün

ben hep 50 liralık verdiğim için beni ilgilendirmeyen durum.
Zaten ulaşılamayacak ciğere pis deme halidir. Ölü taklidi yaparak uzaklaştırılabilir.
Zamanınıza yazık olmuş olur. Güzel bir şeye başlamak için saniye vakit kaybetmemek gerekir zira hayat çok kısa.
mümkün olmayacak durum.

talibi bol olan bir kızın bir kimse için bunu yapması düşünülemez. türkiye gibi cinsellik konusunda kafayı yemiş ülkelerde bıyıklı kızlara bile talip bol olduğundan bir kızın birisi için bunu yapması pek inanılası değildir.
o kızın götünü kaldıracak binbir tane erkek olduğu için eğer ki senden hoşlanmıyorsa sikine takmayacağı durumdur.
Öğretmenlerin bolca yaptığıdır.
Bir türlü basaramadigim bi olaydir, erkeklik içgüdüsü sanirim.
güzel kız'ın umrunda olmayacağı bi durumdur. şayet yenisini bulurum diyecektir.
Güzel kızın kesinlikle umrunda olan durumdur. Herkes tamam o neden olmuyo diye kafayı yer, evet. Güzel kızın en yakınıyım, ordan biliyorum. Dışarı belli etmese de içten içe çıldırır.
guzel kızların çıldırarak delirmesine, devamında ise yeşil hatta kırmızı reçeteli ilaçlarla hayatlarına devam etmelerine yol açan çıldırtma şeklidir.
kendine guveni tam ve istedigi zaman elde edebilecegi dusuncesinden dogan cok saglam taktik.
yüz yıllık bir kaçan kovalanır taktiğidir .
Güzel kızın onlarcasi peşindeyken sizin tipsiz suratınıza bakıp çıldıracagini mi zannediyorsunuz amk?

ilk üzüntüsünde bmw'si olan berk'in yanına gitti, omzunda ağladı bile aldkdja.
Güzel kızın umrunda olmayacak harekettir. Kendi kendine yapılan bir tripten öteye geçmez bu davranış.
Sadece kiz da sizinle ilgileniyorsa ise yarayan taktik. Lakin abartmadan yapmak gerek, arada bi yakin davranip sonra uzaklasmak gerek ki kafasinda bitirmesin. Dogru uygulandiginda kizi cileden cikartabilir.
Igrencsiniz ibneler. Yuz vermezseniz nasil seviseceksiniz. Kacan kovalanir masalini unutun artik. Bir ilgilenip ilgilenmeme taktiklerini de gecin normal davranin ya. Bakin gorun siz de daha memnun olacaksiniz.
tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış durumu da olabilir.
Sondaki açıklama çok tatlı kiyamam.
lan eskiden sözlük ne kadar güzel bir yerdi yav.

başlığı okuyunca aklıma richie peach geldi.

rahmetli bu akımın öncülerindendi.

çaylak kızları daha sözlük semalarında görünmeden takibe alır, 1 entry bile girmiş olsa yeni kızlara hemen o entry üzerinden mesaj atardı.

ama hiç kimseye yavşamazdı. yavşamadan yavşamak gibi bir taktiği vardı rahmetlinin. dertlerini dinler, hiç üşenmeden aylarca sohbet edip kişiye özel meriçlik yapar, o konuda barkın'a ben de çok kırgınım derdi.

günlerden bir gün t-bag adlı yazarın sevgilisine meriçlik yapmaya kalkınca bütün ahali taş ve sopalarla linç etti kendisini.

cenazesine katılanlar arasında ben de vardım.

eminim şimdi bir yerlerden bizi izleyip gülümsüyordur.
Yaşanılan coğrafyayı unutmayınız, elbet bir bakan olacağı için pek dimağında yer etmeyecek olan hadisedir.