bugün

masum kızın hepsini ezeceği katşılaşmadır. O kızdaki o masum bakışlar yok mudur işte o bakışlar bitirir insanı bu ikisi arasında da tatlı kız evlenesi kızaır, güzel kızda tek gecelik olabilir.
güzel kız ve tatlı kızın karsilastirilmasidir.
güzel kız havalı ve kendini ulaşılamaz görür tatlı kız samimidir güzel vakit geçirilir. candır. her türlü tatlı olan kazanır.
Tatlı kız daha samımı, candır.
karsilastirmaya gerek yoktur ikisine de sahip olanlar vardir.
her güzel kızın içinde bir şeytanlık vardır tatlı kız candır can.
Güzel kızın götü kalkıktır. Ama tatlı kız mütevazidir. Zaten mütevazi olduğu için tatlıdır. (bkz: yere bakan yürek yakan)
seksi kızın hepsini ezeceği karşılaştırmadır. tabii durum dış görünüş için geçerlidir. yoksa, kadınlığını bilen kadın alayını cebinden çıkartır.
erkek gözünde her ikisinin de gideri vardır. Fakat tatlı kız bu vs'yi alır. Çünkü onda da bir güzellik söz konusudur.
Tatlı kız da güzel olduğu için yalnızca güzel olanı tokatlayacağı karşılaşılmadır.
tatlı kıza silah entel gözlüğü yakışacak kadar güzelse, bu eşleşmede handikaplı tatlı kız kazanır.
tatlı kızın 5-6 adım önde olduğu versustur.
tatlı Kız'ın her zaman favori olacağı karşılaştırmadır. herkesin kendine göre tabii. ama tatlı bir kızı gördüğünüzde o kız çok güzel olmasa bile o tatlı halleri sizin gözünüzde bir güzellik bırakır. ama tatlı olmayan güzel kız , hep bir tarafı eksik kalır.
Vs alır. Şaka şaka kız alır. Hadi üzülmeyin.
sadece güzelse bir yere kadar gider güzel fakat aptal, davranışları itici olabilir. tatlıysa gözünüzde zaten güzeldir, davranışları, zekası, konuşmaları sizi etkiler.

bir erkek kız farkı çıkar burdan! kızların çoğu beğendiği kişi için çok tatlı gibi ifadeler kullanırken, erkekler çok güzel gibi ifadeler kullanır. kısaca kız açısından tatlılık erkek açısından güzelliktir.
Güzel kızın alacağı versus.
Öyle sempatik tatlı sevimli falan ne o öyle.
Peluş ayı mı alıyoruz?
Güzel kız biraz daha ağır basıyor. Lakin tatlı kız kezo değilse, insani gelişmişliği yüksekse o Zaman o daha ağır basar.
ikisi de benim bebeklerim, yerim ben sizi.
Tatlı diyorum güzellerin egosu allahu ekber dağlarında oluyor.
tatlı kız siker.
tatlı kızın alacağı versus.
Karakterli kız.
madrid ekibi kazanır .
Kız.

(bkz: şakaydı tabiki erkek)
tatlı kız daha iyi ya böyle yanakları sıkılası kızlar mesela.
Güzel kız banu,berna,sude iken tatlı kız canan,nur,gizem dir.