bugün

sayısal lotodan 4 tutturduğun zaman yaşadığın his gibidir.
bi daha dönüp bakmam bile. beni zeka etkiliyor. zeki bir kadınla birlikte olmak muazzam bir duygu.
(bkz: ben bakmayayım abdestim kaçar)
Yeeah anasını be yaaa.
ben bazı kızlar çok güzel diye iç geçiriyorum. kız görüş alanımdan çıktıktan 2 dakika sonra etkisi geçiyor. evet. teşekkürler.
Breh Breh Breh brrşşşttt.
(bkz: nereden çıktın bilmiyorum ama harikasın yavrum)
hiç oralı olmamak. hadlerini bildiriyorum bölece.
Allah gönlüne göre versin denilir sonra yolunuza devam edilir. Ne diyecektik gah gız evleniyoh mu diyecektik.
“Ulan ne kadınlar var be” diyorum ve az da olsa estetik algımda ve estetik hazzımda yükselme oluyor. Sonra kendi iğrenç hayatıma ve düşüncelerime dönüyorum.
Yol açmak, yol vermek.
Caddede ayakta topuklular, dimdik ve mağrur bir şekilde yürürken önünüzdeki insanların yolunuzu açıp önünüzden çekilmesi. Kendilerini rüzgarınıza kaptırıp, geçerken başlarını çevirip gözlerini üstünüzden alamamaları.
E bir de saygı duruşuna geç feriha djskjsksk.
Buraya binlerce tepki sıralandırırım ama bugünlük bu olsun.
allah sevdiğine bağışlasın diyorum ve ulan şu kızlarla gezen erkekler de var. bize de patatesler adaletini dünya diye isyan ediyorum. abi nerde şişman, kısa, çirkin kızlar var peşimde kuyruk.

güzel kızlarda paraya bakıyor kısacası yalnızlığa devam en iyisi çay içmek.
2 yildir koskoca istanbulda guzel kiz gormedim. evet

makyaj guzellerini saymiyorum
hey maşallah abla taş devirden olsa gerek.
Yüzüne bakarım.
böyle bazen anlık bir kitlenme yaşıyorlar, olgun olanlar kotarıyor durumu da acemi olanlar bir telaşa kapılıyorlar. hızlı ve çevik hareketler. sonra bir de o kızı gözleriyle takip edip süzüyorlar. yobazsa takip ediyor falan.

birde şimdi kitlendi ya bu, kendine gelince bi gerilip, kendinde bi kusur var mı yok mu onu inceliyor çaktırmadan.

sonuç olarak malsınız ama 190'lar hariç.
Artık tepki vermiyorum bi tarafları kalkıyor.
https://i.hizliresim.com/53od4dn.gif
Sakin olun oğlum, dünyayı uzaylı yaratıklar mı istila etti de tepkileriniz insanüstü olsun? Tanışmak istiyorsanız gidin konuşun. En fazla reddileceksiniz. Güzel ülkem popülasyonunda bazı kriterleriniz yoksa zaten reddedileceksiniz. Kıps.
Iki değişkene bağlı tepkilerdir.
A. Tipsiz misiniz? (ikinci soruya geçin)
B. Paranız var mı?
Bu soruların en az birine evet denilebilir ise somut bir tepki verebilirsiniz.
Yoksa isinize bakın.
Genellikle kalp atış hızı artar
içimden bir gülümseme gelir.