bugün

lan var mı boyle insan demeden hele bi dur anlatayım.

peşin uyarı: burnumun milletin götünün dibinden ayrılmadığını sanma hemen.

kyk da 323 ve 327 diye iki odamız vardı. bilumum mühendislerden oluşan bu toplulukta ben dahil 12 kişi aynı anda yemeğe çıkar, beraber sıçar beraber ders çalışırdık. tam su katılmamış çömcüklerdendik amk.

bi gün geldi bunlardan biri. durakta otobüs beklerken çevresinde güzel kız görünce hemen yanına gidermiş. bakarmış şöyle bir kızın yüzüne, güzelse hemen osurur yer değiştirirmiş ibne. tam 4 yıl 12 kişi tek kıza yazamadı lan. biri güzel bir kız görse tanışsa bu götoş gelir yanında osururdu kız da yüzüne bile bakmazdı o andan itibaren.

okul bitti şansımız açıldı. 11 imiz ne kızlarla çıktı. sevdi, sevildi, sevişti vs vs.

geçen telefonum çaldı. baktım osurukçu arıyor alo dedim karşıdan zart zort sesleri geldi. artık götünden konuşuyormuş meğer kız arkadaşı gaz maskeli de olsa çok güzelmiş.
olsa olsa rajesh koothrappalidir bu. ama sanmıyorum, o sadece konuşamıyordu.
güzel kızı bu şekilde etkileyemeyeceğini birinin bu insana anlatması lazımdır.
- zooooorttt...
+ hani lan nerde?
şartlı refleks geliştirmiş kişidir. kızı görür ve zart! (cart, curt, zort, pıs şeklinde de osurabilir)
+ off hatuna bak!

- hani nerede?

+ arkanda.

- zoooortttt...

- aha bir tane daha geldi!

+ zoooort zooortttt...
heyecanı gaz yapan erkektir.
kızı görüp osurmak ; sıradan insanın ağzı açılırken FARKLI olanların farklı deliklerini açmasıyla çıkan ses...
sıradan insan ; ovvhhh
Farklı insan ; pırtttttt pırttt zorttttt
sesliyse koku yapmaz sessizse kötü durumdur.*
götüne sahip olamayandır, güzel kız bahane.