bugün

güzel kızların sanrılarını tetikleyendir. Aslında elleri direksiyonda, gözü yolda, aklı ulaşmak istediği yerdedir. Güzel kız umrunda bile değildir sadece yoldaki bozulmalar sebebi ile arabanın aksı bozulur, araç hafif yalpalar. Karşıdan gelen salak da bunu "of sapık gerizekalı üstüme çıkıcak nerdeyse" tepkisi ile algılar. -madem bu yakıştırmayı yaptın ulan üstüne sürelim de haksız yere suçlanmayalım- diye düşünmeden edemez adam. Aynadan bakıp şaşkınlıkla dudak bükerek yoluna devam edersin. "fakat Bir dahaki sefere güzel sığır kız görünce direksiyonu ayağımla kullanacağım" pişkinliği de hemen yüze düşer.
kızdan yediği küfürleri, hakaretleri iltifat sayan tuhaf insan.
ana bacı gider yapan kıza sadece gülen dingil erkektir.
halbuki kız lezbiyen ise neler yapabileceğinin farkında değildir.
korkutmaya cali$an pis kaka insandir!!!
mahallede top oynarken oradan geçen kıza top atmış bir gencin büyümüş hali.
çakal kasa muratla yardırır yenidoğan sokaklarında, gördüm ama genel olarak yenidoğan bebesinin üstüne yıkmam bunu.
sevdiği bir arkadaşını görünce de arkadaşının çüküne muccuk ses efektiyle hareket çeken adamın ta kendisidir.
böyle yaparak eline ne geçtiğini çok merak ettiğim erkektir.
teyibin sesini de sonuna kadar dayabamayko yapan kral şofördür. Çiçek abbas vari hareketler bunlar ama napalım başka kötü örnek yok uhahaheuheuhe.
otobüs şoförü versiyonu çok daha kötüdür.
güzel araba görünce kendini arabanın önüne atan kızdan farkı olmayan kişidir.
Güzel kız görünce boş yolda yol veren erkeğin amcasının oğludur.
Dogal slx 1.6 ie olmasi muhtemel aractir.
kendi varlığını hissettirip ben de bu dünyadanım demeye çalışan erkektir.
ve kız mesajı almıştır. - öküz herif, 'aptaaal'
bu erkek benim. hatta çamurluğu hafiften dokundurup frene basıyorum, mesajımı almıştır o ;)
(bkz: vay orospu çocuğu)
ya benimsin ya kara toprağın diyen erkektir. benim altıma girmezsen arabanın altına girersin demek de istiyor olabilir.

saçma erkektir.
Tanıdığı kıza şaka yapıyordur. Şaka anlayışı işte.
(bkz: yaran tespitler)
Potansiyel katildir.
bunu yapan ciddi ciddi kızı etkileyebileceğini mi düşünüyor amk?
Guzel kiz gorunce takip edip yemek sozu alir.otelde yemeye goturur esine seyhstteyim der.bir zan sonra yolda buldugu kariyi nasil yemeye ikna ettigini balandirarak karisina anlatir ezik kendini erkek oldugunu zan eder.bilmezki yolda buldugu kari zaten gununu yasamak icin ezik erkekleri ariyordur.
Beyaz elbise giyen kız görünce selektör yapan erkekten daha masumdur. Yürüyen kızın röntgenini çekmiyor en azından.

Zamanında kulaklar bunları da duydu.
güncel Önemli Başlıklar