bugün

Fakir değildir

(bkz: #41493408)
Banada hep " çok güzel kokuyosun" diyorlar. Ama nedenini bilmiyorum.
Bilhassa parfüm konusunda hassasımdır. Kişinin imzasıdır kanısındayım.
parfüm şişesini üstüne boşaltmaktan ziyade, doğru zamanda duş alan ve en önemlisi de temiz kıyafetler giymeye özen gösteren insandır. bunu yaptıktan sonra sıkılan parfüm pastanın çileği olur. birebir ilişkilerde de, toplum ilişkilerinde de tabiri caizse karşılaşmaya 1-0 önde başlar.
burnumuzun diregini kirmayacak olcude sıkılan parfum adamdir ama en guzeli dogali tabiki. dogal kokusu guzel olan insan da az malesef.
sabun kokan insandır.
koku,unutulmayan bir özelliktir.yavaş yavaş o insanın yüzünü,sesini unutabilirsiniz ama kokusunu asla.koku tüm duyuların yaklaşık olarak %75'ini etkiler bu yüzden güzel kokan bir insan da doğal olarak biz de iyi bir izlenim bırakır.
Güzel parfüm kullanan insandır.

Kusura bakmayın ama öyle. Kimyasallar sayesinde artık kendi kokumuz kalmadı.

Bi yerde kaldı o da zaten öyle güzel falan kokmaz.

Hoş. . Benimki" Hayır öyle değil. Gayet güzel kokuyor" diyor ama beni yiyor da olabilir bilemedim.
Her zaman her yerde 10 adım öndedir.
güzel kokmaya takıntılı olan insan değildir. güzel kokan insan doğal kokusuyla vardır. kişisel temizliğine dikkat eder. bir kaç fırt parfüm sıkmak zararlı değildir. güzel insan, salih insan zaten güzel kokar efendim.

(bkz: güzel kokmaya takıntılı olmak)
boynuna gömülüp uyunulası, huzur deposu insandır.
sevgili.
kadınların parfüm şişesini üzerlerine boşatlmasıyla oluşur. erkeklerde de bu duruma rastlanır lakin hadlice sıkılır.
banyodan yeni çıkmıştır.
henüz doğalı birkaç saat olmuş insandır.
neden bunun sırrını vereyim ki ??
her kimse onu çok güzel/yakışıklı gösterir. koku çok önemli bir unsurdur.
harpten dönmüş olan terli bir askerin kokusudur.
bebektir o. tarifsiz bir huzur verir insana bebeklerin kokusu.
banyodan yeni çıkmış, hacı şakir sabunla yıkanmış güzel kokulu insandır.
güzel kokulu parfüm müptelasıdır.
(bkz: anane)
teni güzel kokan kişidir. parfümle güzel kokuyorsa güzel olan parfümdür insan değil.
yeni duş almış ve duş jeli partisi vermiş olan insan da olabilir.
hangi parfüm merak ediyor insan.