bugün

Az önce kendi yaptığım limonatayı tepeme dikmiş tavana bakarak içerken zank diye beynimde beliren fikir.

Güzel kadınlar sürekli doğuracak. durmak yok. öyle fiziğim bozulur, yok bilmem ne gibi mazeretler yok. Tabi bu fikrimin uygulamada bazı zor tarafları var ve ben elbette bunları da düşündüm. Mesela kanunlar ve yasalar çıkarak doğurmak istemeyen kadınları mecbur bırakabiliriz. Elbette bu kadınlar erkek çocuğa da hamile kalabilir ama panik yapmayın onu da düşündüm. Kürtaj! Evet erkek çocuğa hamile kalınırsa kürtaj yapılacak. eğer çocuk anneye değil babaya çekerse ve çirkin olursa doğumundan hemen 10 gün içinde uyutulacak. 40 seneye kalmaz güzel kızlar erkeklere teklif ederler. Lan yine zehir gibiyim amk. Şimdi gidip Biraz uyuyayım yarında başka şeyler düşünürüm.
'' Armudun iyisini ayılar yer'' demiş atalar e o zaman ya çocuk babaya çekerse.
sadece kadınla olmuyor ya hani. erkekte önemli. tek başlarına yapabilirlerse bilmem orasını.
Bunu ben neden daha önce düşünemedim amk.
Adolf hitler
sen çok düşünmüşsün dur yorulmuşsundur yarın ihtiyaç olur.
Annem çok güzel, babam çok yakışıklı. Ablamla ben çirkiniz. O işler öyle yürümüyor maalesef.
(bkz: harbi lan)
olay kadınla bitmiyor aRKAdaşlar ...

isterseniz Hitler'in kurduğu güzel insan çiftlikleri kuralım..

(Evet,Hitler güzel ve zeki insan ırkını arttırmak için kamplar kurmuştur.)

Ama o çiftliklerden öyle güzel ve zeki insanlar çıkar ki... Siz bu kavramların korkutucu yüzüyle karşılaşırsınız..

Çocuk olmayın... ÜBERMENSCHEN FELSEFESi...Nazi almanyasınındır..

O güzel ve zeki inşalar , vahşice insanları katletmiş,bebekleri zehirlemiştir.
güncel Önemli Başlıklar