bugün

güzel kadınların ,erkek kişisi tarafından sevilme nedeninin irdelenmesi.

sevgili güzel kadınlar ; hiç sizi seven adamın sizi sadece güzel olma özelliğinizden dolayı sevdiğini ,başka bir özelliğinizden dolayı beğenmediğini düşündünüz mü ? ve eğer karşınızdaki adama " xxx ,sen beni sadece güzel olduğum için mi seviyorsun ? başka bir özelliğim yok mu ?" diye sorsanız ,sevgiliniz de " evet " diye samimice bir cevap verse ne düşünürsünüz ? bu durum zorunuza gitmez mi ?

not: kadın/kız değilim. kadın/kız avı yapmıyorum.
Güzeldir evet hayran olursun onu elde etmek ister sevdigni hissedersin ama bence insan bi 100 kez düsünmeli seviyomu yoksa sadece hayranmı , etkilenmemi .
Gider. Gitmelide bence. Güzellik insanın kendi elinde olan bir sey degilk8 ona bahsedilen bir lütuf. Kendin var etmiyorsun olusturmuyosun senin bir katkın seni sen yapan seyle olusturmuyorsunuz Verilen kucuk bir hediye karsindaki senin kalbini seni sen yapan degerleri disardakilerden farkli kilan huylarini ozelliklerini sevmeli güzel cok var her yerde var. Bir guzel sever iki guzel sever hep guzel sever nerde sevgi nerde aşk nerde hayranlık.Açikcasi benim icin onur kırıcı bir sey olurdu saf sevgiden uzak gayet maddesel ruhsuz bir sevgi bunuda hicbir kadın istemez diye dusunuyorum. Ama istisnalarda yok degil tabi guzellik ugruna her boku yiyen elinde guzelliginden baska bir seyi olmayan guzelligiyle her seyi alt edebilecegini sanan.. bir gün onlarda anlar umarim bunlarin bos oldugunu insanin dusunebilen üretken bir varlık oldugunu. Bence bunları Bırakın sevin sevilin sevişin tadını cıkarın. Yaninda mutluysan sana huzur veriyorsa bir gulumsemesiyle icini ısitiyorsa o senin icin zaten guzeldir.

(bkz: gönül kimi sevmisse güzel odur)
Yani ; malesef öyle. Bir mahallede genelde bir iki güzel kız vardır. Fakat mahalle nin delikanlı larının çoğunun bu kızlara aşık olduklarını görürsünüz. Peki ya güzelliği onlar kadar olmayan kızlar! Bunlar daha çok ruh guzellikleri ile ön plana çıkarlar. Öyle o güzel kızlar gibi peslerinden koşan erkekler pek bulunmaz.
Türkiye şartlarında bir kişinin bunu istatistiklere vurarak doğrulamaya çalışacağına kimse inanmaz. Çünki herkes güzel kadın sever ve ister. Güzel kadınlar ise, tüm erkekler peşinden kostukları için altarnatifleri çoktur. Seçici olurlar. Bundan dolayida kimseyi kolay begenip evlenmezler. Çok kibirli olabilirler. Bir erkek güzel kadının peşinden kostugunun onda birini güzelliği az olan bir kadının peşinden kossa, onu hava da alır. Buna rağmen erkekler güzel kadınların peşinden kiriliyorlarsa siz düşünün ? Erkek ler neyinizin peşinde olduğunu.
konusabildigim ve konusmaktan zevk aldigim kizi severim. akilli bir kiz dunyanin en guzelidir.

bir de ben tipsiz olmasaydim iyiydi. cidden tipsizim lan.
güzel olduğu için dikkat çeken, arzulanan ve yapılan bir takım girişimler neticesinde tava getirilebilirse tanıma fırsatı bulunan kadındır. yani güzel olduğu için sevilmez, sevmek başka bir olaydır ama en başında kişiler birbirini tanımazken dış görünüş önemli bir etken olduğundan önemlidir de tabi.
Güzel kadına herkes sahip olmak ister , birlikte olmak veya yaşamak ister. insan dOğasında vardır. Evet güzel kadın güzel olduğu için sevilir ama yeterli olmaz. Huyu da güzel olmalıdır . Güzel ama huysuz kadınla sadece birlikte olmak istenir , hem kendi güzel hem huyu güzel kadınla da birlikte yaşlanmak istenir.
Becermek için anladın mı seni lanet olası un çuvalı.
(bkz: Kime göre güzel neye göre güzel)
soru ; güzel kadın sevilir mi ? nasıl sevilir ? değil. güzel kadınlar ,sadece güzel oldukları için sevildiklerini hiç düşündüler mi ? ne zeka ne kültür sadece fiziksel görünümleri için.
güzel kadınların sevilme sebebi sadece güzellik tabi ki, duygular önemsiz. arada istisnalar çıkabilir tabi.
aslında bir erkek bir bayanı sadece fiziki açıdan hoş olunca mı güzel bulur?
sevgili bayanlar sorunun cevabı kesinlikle hayırdır. bir erkek için tabikide bayanın fiziğinin iyi olması önemlidir fakat başka bir ekstra özelliği yoksa erkekler buna güzel demez. kanımca bir bayanın zekası kendine saygısı( spor vesaire işlemlerle uğraşması)
onu güzel kılar. zaten fark ediceksiniz ki aslında her bayan güzeldir. yeter ki şık giyinsin kendine baksın ve biraz da akıllı olsun. yani güzel kadınlar güzel oldukları için değil akıllı, saygılı, kibar oldukları için sevilir.
her şeyden önce, "güzel" ne demek? Bunun bir tabiri var mı? Bir çizgisi var mı? Mesela bir kız hangi noktada artık resmen "ortalama" sınıfından çıkıp, "güzel" sınıfına giriyor? Bu sorunsalı çözmeden ilerlenemez.
sn ne n i in se ilir e evil r.

(bkz: türkçe şok türkçe vefad)
tanım : güzel kadınlar güzel oldukları için mi sevilir.
(bkz: Ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça)
Cevabı hayır olan soru güzel kızı sadece güzelliği için seviyorsan sadece cinsel duygularınla hareket ediyorsun demektir kısaca abazasınızdır .
güncel Önemli Başlıklar