bugün

california ünüversitesi'nde yapılan bir araştırmanın sonucu. önce bu kamiller ne bulmuş onu copileyim de;

California Üniversitesi'nden uzmanlarının araştırmasına göre, erkeğin karşı cinsten etkileyici birisinin yanında bulunması testosteron ve cortisol hormonlarının düzeyini artırıyor. Bu da kişinin sağlığını olumlu yönde etkiliyor. Çekici bir kadınla yapılan 5 dakikalık sohbetin, testosteron seviyesini yüzde 14, antistres hormonu sayılan cortisol'ü ise yüzde 48 oranında artırdığı belirlendi. *
işte bakın arkadaşlar, şimdi bu elemanlar laboratuvarlara kapanmaktan her şeye böyle kimyasal kimyasal bakar olmuşlardır. yok bilmem ne hormonu artıyor muş da cartmış da curtmuş da...

geçin efendim geçin. meselenin aslı şudur. evet güzel bir hatun erkeği her zaman dinö kılar, öyle ki gözüne uyku bile girmez. neden mi? neden olacak ulan kıskançlıktan.

eleman bir rahat nefes alamazki, yolda giderken etrafı keser, ulan bizim hatuna biri yan gözle bakıyor mu diye, bir ortama girse yay gibi gerilir, ulan biri iş olmasın bizim hatuna diye, gece bin türlü paranoya kurmaktan gözüne uyku bile girmez.

e tüm bunların sonucunda yay gibi gerim gerim gerilen bünye haliyle dinç kalır. hormon mormon hikaye efendim.
çeviri hatası yüzünden yanlış anlaşılmış haberdir.

burada flört kelimesi, ingilizce flirt fiilinin manasında olduğu gibi "bir hatunla ayaküstü muhabbet etme" anlamı taşır. türkçedeki gibi "bir hatunla arkadaşlık etmek" anlamına gelmez. ancak haber türkçe anlamıyla anlaşılmıştır.

dolayısıyla, güzel bir hatunla ayaküstü muhabbet eden vatandaşın çükü demir gibi olur, bünyesi testeron zehirlenmesi geçirir. bahsedilen dinçlik budur.

güzel bir hatunla çıkan erkek zaten "kendimi aştım, kırılmaz denilen rekoru kırdım aq" düşüncesiyle kendini salmıştır. dinçlik falan hak getire.