bugün

(bkz: Sikin)

Sikilince garanti düşüyorlar. Buna karşı koyabilen kız görmedim daha.

Beybi!
çelme takmaktır. net.
görsel
Ne?! Yalan mı sanki.
çelme takmak.
Malzemeler:
-çirkin ve şişko bir kız(+)
-kaslı bir vücut(+)
-kendini playboy sanmak(+)
-beyin(-)
Tüh ya o zaman en iyisi bu konu hakkında başlık açayım.
Tecavüz etmektir.

Valla hangi erkeğe arkadaşça yaklaşsam hepsi beni eve atmaya çalıştı da. Muzdaripim. Ulan ben kim siz kim
Güzel hatunları düşürmenin en kestirme yolu paradır.
Aslına bakarsanız çirkin şişman kızları düşürmenin en kestirme yolu da paradır.
Çirkin ve şişman kadınların para avcısı olması tam bir komedi lan...Neyine güveniyorsun amk ?
Kaliteli olmaktan geçer aksi halde g*tünüzü yırtsanız o kestirme yoldan gidemezsiniz. Hatta çoğu zaman uzun yolunuz bile olmaz. Güzel kıza kestirme yol demek piyangodan para çıkacakta kısa yoldan köşeyi dönüp ferrari alacağım demek kadar saçmadır. Hayatın gerçeklerinin farkına varın. Hayallerle yaşayanları gerçeklerle s*kiyorlar haberiniz yok. Bi kendine bak yorumla, ardından güzel kızı düşünürsün. 10 sayfa yazsam kâr etmez bi kendine bak, modifiye etmeyi dene. Ne katabilirsin kendine ve ne var sende, o kız sende ne bulur, ne verebilirsin ona. Esas soru bu. Cevap artarsa yol kısalır.
gizemli ve akıllı olduğunu göstermektir. akıllı olmasanız bile o biraz düşünse zeki ve baskın karakter olduğunuzu fark etmesi yeterlidir.
Güzel hatun sizi farketmez bile boşuna triplere girmeyin.
Şahsen hatunun biri yanımdaki şişko fat loser adama yürüse ıyy zevksiz diyerek ondan soğurum açıkçası.
Benzerini yapmayacak olan kadından da hayır gelmez. insanın biraz kriteri olur aq.
güncel Önemli Başlıklar