bugün

güven olmadığı taktirde hep bir şeylerin eksik kalacağının bilincinde olunmasına karşın, yaşanılacak olası hayal kırıklıklarını düşününce "aslında tam güvenmesem de olur." diye düşünmektir.
akıllıca bir davranıştır.
anlam verilemeyen abartı bir trip haline gelmiştir.
herkes güvenip de yara almış, herkes melek bi güvenilenler şeytan, hatta bu dünyada belli bir kesmin tüm yaşam gayesi birilerinin güvenini boşa çıkarmak gibi saçma sapan kanılar mevcut ortalıkta.

ne yaşadın da güvenin boşa çıktı diye sorsan, çocuğun alınmayacağı derecede sebepler sıralarlar. herhalde bir çeşit özentilik oldu bu da. "çok iyiyim hep güvendim, hep saf niyetimden bunlar ama hep beni kandırdılar iyi niyetimi suistimal ettiler ühüh..."

her önüne gelene her şeyini açmak düpedüz aptallık o tamam da bu "hep sırtımdan vurdular" vızıltısı da neyin abartısıdır bilinmez. gıcık bir trip. çok uyuz oluyorum lan size.
güvenmeyi istemenin zıttıdır.

başlığı görünce aha dedim karı başlığıdır bu doldurmuşlardır. girmemle kadın rumuzlu kişileri görmem bir oldu. amk her şeyi öyle felsefik gösterirler ki bu amlılar. yok hazır olmak, yok güvenmek. bi siktirin gidin lan, yok böyle bir dünya.