bugün

Rezalet gibi rezalet.

Opel kullanmak daha da rezalet.

Edit : chevrolet gm malı mıdır?
Evet.

Bu haltı yiyen opel servisi midir?
Evet.

Arabalar hakkında ülke ortalamasının üstünde birine beynini kullanmayı teklif etmek nedir?
Ahmaklık.
avukat ile görüşüp, davayı kazandıktan sonra manevi tazminat davası açıp açamayacağınızı sorun derim. oradan da para çıkarırsanız ya bmw ya da mercedes'e binersiniz.. tertemiz.
(bkz: yok ebesinin amı ali sami)

bu ne lan? nasıl bi rezilliktir, üç kağıtçılıktır, şerefsizliktir lan. Bunlara bisiklet emanet edilmez lan küstahlara bak bi de.
Servisin sizin onayınızı almadan ya da vekaletinizi görmeden aracınızı bir başkasına teslim etmesi zaten başlı başına fiyasko.

kazada zarara uğrayan karşı tarafı sizin yanınızda davaya katılması için ikna edebilirseniz size bunu yapan firmaya çok sağlam bir ders verirsiniz diye düşünüyorum.
Onune gelen servis aciyor.Umarim dava lehinize sonuclanir cok buyuk rezalet.
Bir eleman bir firmanın ve müşterisinin nasıl mına koyar adlı çalışma.

Yuh ulan yuh!
hikayenin sonunda aracın sahibini cila olsun diye gibecekler sandım. bu nasıl bir ibneliktir yahu pes dedirtir.
Sağlam rezalet beyler.
https://twitter.com/gursesopel
https://www.instagram.com/gursesopel/
https://www.facebook.com/gursesopel/
Kazayı yapan firma elemanı zaten ödemek durumunda tüm masrafları. iş kazası çok ayrı bu bildiğin keyfine arabayla gezerken üstüne birde alkol alarak ortalığın içine sıçmış. Firma tüm masrafları ödedikten sonra çalışanın donuna kadar alır isterse. Elemanın parası yoksa hacizlik dahi olur. Kusura bakmasın ama kaşınmış. Yazık lan... işler dallanıp budaklanmadan ödeseler ya parayı.

Şayet şu işe bulaşan firma çalışanı olsam gerekirse kredi çeker birikimim varsa kullanır tüm masrafları yani tüm günahlarımı öder işime bakardım.
Pazarlamacı yalanları hep vericeksin topunu davaya surundurcen de bi bakmissin mahkeme sirketin lehine karar vermis burasi turkiye yani mağdur olman haklı olman anlamına gelmez ama gücün(paran) varsa her zaman haklı olursun.
Gerçekten rezalet diye buna denir.

Ulan millette ne cesaret var amk müşterinin aracı al 8 gün tepe tepe kullan, alkol al yola çık pert et birde pişkince yalan söyle.
Şimdi böyle çalışan doğal olarak böyle yönetimin olduduğu şirkette çalışır.

Arkadaşa büyük geçmiş olsun tüm hukuki yolları denesin peşini bırakmasın.
Bu tür bir olayla karşılaşan arkadaşlara tavsiyem direk firmanın yurtdışı merkezine durumlarını anlatır bir mail atmaları ve sizin gibi büyük bir firmanın adını lekelediklerini ifade etmesi.

benzer birservis mağduriyetini 10 sene önce yaşamış birisi olarak direk japonya nissan'a attığım mailin ertesi günü yurdum ahlaksız servisi birden bire "abi köpeğinim" moduna girdi. öğrendiğim kadarıyla japonya bunlara "ya bu müşterinin maduriyetini giderin ya da lisansınız iptal" demiş.

zannetmem ki böyle büyük firmalar bu tarz şerefsizler yüzünden adına leke sürdürmeyi göze alsınlar. anlatın durumu direk genel merkeze
Bana ulas almanya opelden tanidigim biri var ust duzey yonetici aktaralim oraya olayi.
Peygamber sabrı örneği. Ben olsaydım dalmıştım çoktan. Sonra kazada olmuştur ben vurmadım derdim. Donlarına kadar da alacak kadar dava açardım.
Bu rezaleti sonuna kadar okuyan insan sinir krizi geçirir. Ben omrumde boyle rezalet gormedim dediğim olay. Mağdur arkadaşta peygamber sabri varmış. Çok geçmiş olsun.
yuh artık, sanki bu koskoca opel değil, salı pazarındaki çirkef tezgahtar.
Vallahi arkadaşlar firmaya 70-80 bin arası girmiş. Anlaşılan zaten öyle ahım şahım bir yetkili servis falanda değil. Bizde mekanın varsa bunlar geliyor zaten servis verelim diye. Reno-fiat servisi olmak bunlardan daha zor.

Firmanın en büyük suçu sorumsuz bir embesili bünyesinde çalıştırmak. Arkadaşım başkasının malını kullanmak nedir ya! Hemde habersiz hemde o mal sana değil çalıştığın yere emanet edilmişken nasıl yaparsın böyle ahmakça bir davranışı. Bir sürü işsiz ama senin gibi şanslı olmayan adam var iş bulmuşsun adam gibi çalış işte. Götür teslim et arabayı alkol alıp şehir turu yapmak nedir!

Firma mağdur tarafların zararını karşılayıp çalıştırdığı elemana dava açarak gerçekten bu arkadaşın başını çok fena ağrıtır. Neden bu yolu denemiyorlar anlamış değilim.
Burası türkiye. .
Sevkiyat esnasında hasar gören aracı boyayıp 0 km olarak satmak,
Orjinal parçanın kutusunu matbaada bastırıp orjinal parça parası tahsil ederek yan sanayide yaptırdığı parçayı takmak,
Yağ koydum dediği arabayı yağsız vaziyette müşteriye teslim etmek.
Yağ filtresi değiştirdiğini söyleyip faturalandırdığı müşterinin aracın kaputunu açtığında kendi eski yağ filtresinin üstünde tozu toprağı ile görmesi,
Sattığı arabayla müşteri yolda kalınca abi zaten bunların debriyajlarında kronik sorun var biz bunları cüzi masrafla farklı şekle getiriyoruz demesi,
Sigortayı fazla hasar gösterip dolandırmak için araçta hasar görmeyen parçaları söküp üstüne hasarlı parçaları takıp eksper beklerken olayın üstüne gelen müşterinin allah gitmiş araba deyip kalp sektesi geçirmesi.
Gibi nice maceraların ülkesi..
Abi olaya bak hasar danışmanı aracı pert ediyor.
(bkz: olacak o kadar)
ARABANI servise veriyorsun, servis gorevlisi senin arabanla alemlere akıyor, 115 km geziyor..

Bu arabaya eskort mu aldı, travesti mi kovaladı, içinde seks mi yaptı, koltuklara mı attırdı, bir terör örgütünün hücre evine mi gitti, uyuşturucu sevkiyatında mı kullanıldı? insanın aklında deli sorular.
Rezaletin ballı kaymaklısı...
o yuzden sanayilerde ki ahmet, mehmet, ali ustalar var.

bu devirde arabasini servise goturen dupeduz maldir.

usta ile beraber oturup, cay icerken sohbet etmeden, o samimiyeti kurmadan arabami asla teslim etmem.
rezalet oğlu rezalet.
ülkeden bir kez
daha igrendirmis rezalet.

(bkz: babam şuan amletiyat oluyo)
güncel Önemli Başlıklar