bugün

Emine bulut cinayeti ile bir defa daha ayyuka çıkmış durumdur.her Ne hikmetse her daim muslümanlara ve şeriate zıt tutumda olan kişiler kadın cinayetleri olduğu durumlarda idam fikrini bir kez daha gözden geçiriyor. Çünkü her ne kadar aksini iddia ederseniz edin modern ceza hukuku insanları cezalandırmak yerine suçluların alaacağı cezaları hafifletmesi sonrası diğerlerinin de aynı suçu işleme noktasında teşvik edici oluyor.
En doğru hukuk sistemi şeriaattir.

Kısas her canlının hakkıdır.
Biri benim annemi veya diğer yakınımı öldürülüyorsa o kişi de aynı biçimde öldürülmeli.
Sonuç olarak hem ben uygulanan ceza sonrası tatmin olurum hem de gelecek de bu fiili işlemesi düşünlen kişiler için caydırıcı olur.

Bu fiili işleyen adam hapse girecek. Senin benim vergilerinle barınacak yemek yiyecek tedavi olacak. Bu mu adalet. Ama dilden düşmesin hiç şarkımız yaşasın modernizm. Mo mo mo der nizm.
Salak solcudur. Sebebi ne olursa olsun idamı destekleyen herkes basit düşünüyordur. Ben işkenceden yana kullanıyorum oyumu. Biri benim bir tanıdığımı haksız yere keyfi olarak öldürse ben ona, bana verdiği acının bin katını yaşatıp heleki emine bulutunki gibi bir durumda hayatta kalmak için yalvarmaya nefesinin yetmeyeceği anları görmek isterim. Öldürmeyip süründürelim.
idam geldiğinde sudan sebeplerle asılacaklar listesinin ön sıralarında olacağını bilmeyen gerzek solcudur.

idam hiçbir şeyin çözümü değildir. çözüm olan şey doğru ve hızlı adalettir.
stalini savunduğundan olabilir.