bugün

Genelleme yapmanın gereksız oldugudur.
Cinselliği ahlaksızlık olarak gören, ama o ahlaksız dediği kızlardan biri verse dilleyecek olan abaza sözlük yazarının merak ettiği soru.
böyle modeller olmasının sonucu birazda biz erkekler olan durumdur, sonuçta arz ve talep ilişkisi her yerde işliyor ve kızlarımızda ona göre davranışlarını biçimlendiriyor.
dogru tespittir .ve kim beni caylak ettii .
Günümüz abazan ve efendime söyleyim ' her çiçekten bal alma' adına türlü maymunluklar yapanların baba olması kadar tehlikeli değildir.

Kadınların annelik güdüsü vAr. Anne olunca geçmişindeki tüm hatalarını siler atar bebeğine iyi anne olmak için.
anasının köyündeki samanlıkta kimlerle neler yaptığını bilmeyen gavat beyanı.
günümüz erkeklerinin gümüş kase olmadığı durumla aynıdır.
ya yine kim vermedi de buraya geldin, vicdansız?
anneleriniz de öyleydi yavrum.
inanılacak şey değildir. normal olanı günümüz erkeklerinin geleceğin anneleri olmasıdır herhalde.

çok önemli not: tövbe deyin lan okuduktan sonra.
Affedersiniz ama b'ku yedik
ülkenin geleceğinin şimdiden bitmesi demek.
memleketin facia ya doğru gitmesi demektir.
Etrafda göt sallayan bi genc kızı anne olarak dusunemiyorum.
günümüz annelerinin geçmişin kızları olduğunu hatırlatır.
beni üzen düşüncedir.
Bazı hemcinslerimi gördükçe üzen düşüncedir.
görsel

evet. *
hayir bu kizlar anne olacak diye uzuluyorsunuzda bu erkek dediginiz minimum delikanli maksimum abazalarda baba olacak ne acikli bir zamanda yasiyoruz.
Çok korkutan, iliklere kadar titreten olaydır.
Günümüz erkeklerinin geleceğin annesi olmasından daha normal olan hede.hatta teyze,hala,anneanne bile olabilirler demedi demeyin.
Ha bu uçarı tiplerden anne olur mu derseniz.arkadaşlar hande yenerden bile anne oluyorsa neden olmasın .
annelerimiz en son annelerdi. günümüz kizlarindan zor anne olur.
bazı hemcinslerimi görünce allah dogacak çocuklarına yardım etsin dedigim düşünce.
(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
Kaçınılmaz son.

bizi uyarmışlardı.
kısır bir döngüdür.
güncel Önemli Başlıklar