bugün

abi eskilerin gözü açık değilmiş bir kız bulup everirlermiş, şimdi açık büfe gibi hangisini tabağa koyacağını şaşıran tatilci gibiyim. bir ona alev bir ona alev o kız bana iltifat ediyor bir diğer kız aşkım diyor.

kız arkadaşım var diyorum banane banane onu alma beni al diyor. napalım bir de ekonomi sıkıntı eskiler çok mütevazi yaşamış şimdiki kızlar ya prenses ya bir dükün kızı.
Kısmen katıldığım önerme.
Eskiler olsaydı bu Kezo nun ağzına günlük bir defa çarpardı.
aynı zamanda
(bkz: günümüz kızlarından karı olmayacağı gerçeği)
haklısınız kara erik hanımcığım, mericinizim.
kessinlikle katılıyorum. ama erkeklere erkeksiliğin kötü bir şey olduğu kadınlar tarafından dayatıldı. bu halin sebebi yine kadınlar. romantik, anlayışlı, çaresizlikten sadık erkekler istediğiniz için erkekler bu haldeler. beğendiğiniz erkeklerin her halini kabullenirken beğenmediğiniz erkekleri aşağılıyor, eziyor, onlarla dalga geçiyor, küçümsüyorsunuz. bunlara maruz kalan bir erkeğin gerçeklikle bağı öyle güçleniyor ki bu gerçeklik onu kadınlardan uzaklaştırıyor. güçlendiklerindeyse eskisi kadar kadınlara ilgili olmuyorlar; sikip geçiyorlar.

gerçekten güçlü olan bir adamın sınırları yine kendisi tarafından çizilmiştir. bir amın peşinde köpek olmaz. gel kuçu kuçu diye çağrılmaz. komut almaz. çöplük eşelemez. baş okşamaz. bir ideal sahibidir. bir karakteri vardır. saygınlığı vardır. kaybedecek şeyleri vardır. uzlaşmacıdır, şefkatlidir, zekidir, bilgilidir. gerçeklikten korkmaz. ama böyle bir erkek de beklendiği kadar evcimen ve ideal değildir. çünkü aslında günümüz kadınları köle istiyorlar. gerçek bir erkekten köle yaratamazsınız. eğer o adam çok yoklukta değilse zor beğenir, seçme hakkından vazgeçmez. kendisinde olanı arar. çünkü çok fazla seçeneği var. artık bireysel. muhatabının amı için bir şey feda etmek zorunda değil. sen olmazsan başkası. zaten güçlü, zaten iktisaden gelişmiş, zaten popüler, zaten hiyerarşide yukarıda, zaten ortalamanın üzerinde.

erkek de kadın da sonradan olunur. öyle doğarız fakat sınavımızı verdikten sonra artık kendimizden güçlü bir erkek ya da kadın olarak bahsedebiliriz.

bir erkeğin amacı koca olmak olmamalıdır. hele hele melisa'nın kocası olmak onu öldürür. zekası, yeteneği, bilgisi muhakkak ötekine de faydalı olacağından önce bunlarla üretmeli. erkek muhakkak üretimde olmalı. melisa'nın bitmeyen dertleri, kadınsal problemleri, berk'in onu artık hiç umursamaması gerçek bir erkeğin gündemi olamaz. bir kadın size ilişkilerinden bahsediyorsa sizi küçük bir kız gibi görüyordur. ciddiye almıyordur. gerçek bir erkek başka bir erkeğin yapıp ettiklerinin dedikodusunu neden yapsın? hoşlandığınız kadınla aranızda bir mesafe olmalı.

penisinizin sorumluluğunu almak zorundasınız. benim tavsiyem kadınları ve taleplerini çok ciddiye almadan ilerleyin. biri gider biri gelir. ilerdeki çocuğunuza anne seçiyorsunuz. ona bu kötülüğü yapmayın. aklından, karakterinden, sadakatinden emin olmadığınız hiçbir kadına yatırım yapmayın. kadınlardan en değerlileri çok erken yaşlarda kapılır. erkeğin aksine kadın gençken daha çekicidir. geriye kalanlardan sorunsuzunu bulmak son derece zor. saçlarını mora boyatıp farklı olduğunu iddia eden bir obezin tek sorunu sanarak yaşamak değildir inanın. kim ne kadar iyi görünüyorsa daha iyi, ne kadar kötü görünüyorsa genelde daha kötüdür. hep fazlasına sahibizdir.

yani kasılmayın.
Bence sözlükteki karılardan eş olmaz hiç. Beni alakadar etmez zaten de görünen köy öyle.
neyse ben geçmişte yaşamaya devam edeyim diye düşündürür.

Edit: bir üstüm entiri sildiği için bu yazdığımın bir anlamı kalmamıştır.
+ hi boş. how's it goin?
Benden kesinlikle olur.
Genelleme yapmanın yanlış olduğunu hatırlatmak isterim. Benim evleneceğim adam eminim ki çok iyi bir koca olacaktır zira. Kendisini tanımıyorum ama şüphem yok şimdiden.
Gunumu erkekleri gunumuz kadinlarinin ne Mal oldugunu bildikleri, ne kadar para avcisi ve maddeci olduklarini bildikleri icin zaten evlenmezler.

Evde kalmis kiz kurulari da soylenir durur kendi g*tlerine bakmadan.
Ilgilenin su kızçeyle gencler.
nedense ben de böyle düşünüyorum. gerçi evliliği de gereksiz bir şey olarak görmeye başladım, bu yüzden böyle düşünüyor olabilirim.
(bkz: günümüz kadınlarından da eş olamayacağı gerçeği)

En iyisi hem kızlar hem erkekler yabancılarla ilişki yaşayalım evlenelim.
Doğru tespit bir yüz veriyorsun hemen şeye çekiyorlar.sonra bunlar koca olucak öyle mi?

Evli bekar farketmiyor.*